Προς το περιεχόμενο

mini amp


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα σου προτεινα τον marshall ms-2 τον εχω ακουσει και μου εκανε εντυπωση πως αν και μικρος εχει ενταση μιλωντας για το 1 του βαττ παντα!

 

So be Playful!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κανέναν. Όλα αυτά είναι toys. Εκτός αν τον θέλεις για παιχνίδι και για πλάκα.

 

Πάρε με ελάχιστα παραπάνω ένα μικρό πολυεφφέ "τσέπης" να κάνεις τη δουλειά σου.  :)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανέναν. Όλα αυτά είναι toys. Εκτός αν τον θέλεις για παιχνίδι και για πλάκα.

 

Πάρε με ελάχιστα παραπάνω ένα μικρό πολυεφφέ "τσέπης" να κάνεις τη δουλειά σου.  :)

 

ας πουμε κανα pod?? γιατι ειχα μια πανδωρα και δεν μαρεσε καθολου, οποτε γιαυτο κοιταω καποιον μικρο ενισχυτη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη εχω το minitone της fender εχω να σου πω οτι παιζει ωραια για να τον παρεις καπου που δεν μπορεις να εχεις ενισχυτη μαζι μεγαλυτερο αλλα προς θεου μην τον βαλεις ποτε πανω σε σκληρη επιφανεια !! ΤΡιζει μεχρι αηδειας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιο πολυ τον θελω για χρηση με ακουστικα, καθως και για φορητοτητα, οποτε δεν με νοιαζει τοσο το μεγαφωνακι του, αλλα να μπορει να βγαζει ηχο.. απλα φοβαμαι για πολυεφφε μην βγει σαν την πανδωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες μικρο φορητο ενισχυτακι της προκοπης, μαζεψε λεφτα για εναν micro cube. Ολοι οι παραπανω ειναι οπως ειπε και ο tgl παχνιδακια...οχι οτι ειναι παντα κακη ιδεα τα παιχνιδακια (εξαλλου ολοι σαν παιδακια κανουμε με το gear), απλα εχε το υποψην σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

χμμμ πως μου ξεφυγαν αυτα, ενω τα εχω ξαναδει δεν μου ηρθαν στο μυαλο, αλλα απο την αλλη δεν μου πολυγεμιζουν το ματι...

Αν θες μικρο φορητο ενισχυτακι της προκοπης, μαζεψε λεφτα για εναν micro cube. Ολοι οι παραπανω ειναι οπως ειπε και ο tgl παχνιδακια...οχι οτι ειναι παντα κακη ιδεα τα παιχνιδακια (εξαλλου ολοι σαν παιδακια κανουμε με το gear), απλα εχε το υποψην σου.

 

ενας micro cube δεν θα ηταν κακη ιδεα απλα μου φαινεται αρκετα μεγαλος και θα ηθελα αν ηταν συνατο να τον κουβαλαω στην θηκη της κιθαρας..

 

http://www.thomann.de/gr/line6_pocket_pod.htm

 

για αυτο τι λετε??? θα μου εκανε την δουλεια που θελω?? λεει με ακουστικα?? λεει πανω σε ενισχυτη?? σορρυ αν γινομαι κουραστικος και ενοχλητικος απλα εχω κακη εμπειρια με τετοιου ειδους μαραφετια ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου