Προς το περιεχόμενο

F.C. Barcelona-Chelsea


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ποδόσφαιρο ίσως δεν χωράει στο noiz, αλλά δεν μπορώ να μην μοιραστώ την υπερδιέγερση που μου προκάλεσε το τσαλιμάκι της κληρωτίδας στην κλήρωση του Ch.League...

 

Οφείλω να δηλώσω πως είμαι ένας αμετανόητος άρρωστος Καταλανός, από εκείνο το βράδυ της 20ής Μαιου 1992, όταν, μικρό παιδάκι ακόμα, είδα τον ξανθομπάμπουρα Ronald Koeman με το φοβερό απευθείας φάουλ να δίνει το κύπελλο στη Barca.

 

Είχα μάλιστα την τύχη να βρεθώ στη Βαρκελώνη τον περασμένο Φλεβάρη και να δω από κοντά αυτόν τον τζαναμπέτη λαό που δεν χωράει κάτω από το στέμμα του Juan Carlos , όπως βέβαια και να επισκευτώ το Nuevo Campo στις 20 του μήνα (Barcelona-Mallorca 2-0). Η λέξη ΔΕΟΣ δεν αρκεί, πιστέψτε με...

 

Και να σκεφτεί κανείς ότι δεν έχω ιδέα από εντός συνόρων μπάλα, ούτε και υποστηρίζω κανένα από τα χωριά που συμμετέχουν στο ελλ. πρωτάθλημα!

 

Κόντεψα να πεθάνω στα περσινά ματς Barcelona-Chelsea, μπορεί να τα καταφέρω φέτος, αλλά θέλω να δω τον αληταρά τον Μουρίνιο με το ίδιο κίτρινο χρώμα στη μούρη, που είχε για όση ώρα πέρσι στο Stamford Bridge οι blaugrana κράταγαν το 3-2. Αυτή τη φορά όμως, του υπόσχομαι να ΜΕΙΝΕΙ κίτρινος για πολύ καιρό...ΛΟΝΔΡΕΖΟΙ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ :twisted: :twisted:

 

Madrid cabron, saluda al campeon

 

FCB 1899

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φέτος δεν μας γλυτώνει το Champions League!!! H Βarca έχει μακράν την καλύτερη ομάδα στην Ευρώπη και φέτος μόνο η Juventus μπορεί να αποτελέσει σοβαρό εμπόδιο...

Στην Chelsea, Ronaldinho & Co. θα βγάλουν τα περσινά απωθημένα τους με μια 4άρα στο Camp Nou ελπίζω!

 

Forza Barca!!! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου