Προς το περιεχόμενο

Εναλλαγή βρώμικου καθαρού του ενισχυτή χωρίς ενσωματωμένο ποδοδια


zakky

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι αυτη θα ηταν η καλυτερη λυση.Πανε ακουσε τα πεταλια που εχεις κατα νου,ακου πιο σου αρεσει και παρτο!

So be Playful!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θες drive που να παραπέμπει σε marshall και όχι μόνο, θα σου πρότεινα το marshall drivemaster το οποίο εμένα με έχει καλύψει πλήρως στον τομέα overdrive..

το μόνο αρνητικό ειναι ότι δεν κυκλοφορούν πια, αλλά στις αγγελίες εμφανίζοντε κατά καιρούς...οποτε απλά περίμενε...  :P

''Zed's dead baby,Zed's dead...''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω αν δεν παιζεις λαιβ θα σου ελεγα να μην παρεις τιποτα απλα αλλαζε το με το χερι :)

 

οντως. αλλωστε αυτος ο 20αρης ενισχυτης σε live δε νομιζω να τα καταφερνε και τοσο καλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Funkblue εσυ τι προτεινεις ? Για να ακουσω....  ::) ??? ;D

φιλε δεν ξερω αυτα ειναι αντικειμενικα καθαρα θεματα!ας πουμε εμενα με καλυπτει και σαν οβερντραιβ το mxr d+

So be Playful!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν διαθετεις χρονο για σκοτωμα, φαντασια και διαθεση εγω θα σου προτεινα να κατασκευασεις εναν ποδοδιακοπτη-simple machine που θα παταει το κουμπι.

Παρε ιδεες απο τις μποτες που χρησιμοποιουν στα τυμπανα, ή κατι πιο απλο.

Και φτηνοτερα θα σου ερθει, και τον ηχο που θελεις θα εχεις, και θα πουλας και μουρη στο φιναλε

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν διαθετεις χρονο για σκοτωμα, φαντασια και διαθεση εγω θα σου προτεινα να κατασκευασεις εναν ποδοδιακοπτη-simple machine που θα παταει το κουμπι.

Παρε ιδεες απο τις μποτες που χρησιμοποιουν στα τυμπανα, ή κατι πιο απλο.

Και φτηνοτερα θα σου ερθει, και τον ηχο που θελεις θα εχεις, και θα πουλας και μουρη στο φιναλε

ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΟ!!! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν διαθετεις χρονο για σκοτωμα, φαντασια και διαθεση εγω θα σου προτεινα να κατασκευασεις εναν ποδοδιακοπτη-simple machine που θα παταει το κουμπι.

Παρε ιδεες απο τις μποτες που χρησιμοποιουν στα τυμπανα, ή κατι πιο απλο.

Και φτηνοτερα θα σου ερθει, και τον ηχο που θελεις θα εχεις, και θα πουλας και μουρη στο φιναλε

 

απλα ΘΕΟΣ!!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν διαθετεις χρονο για σκοτωμα, φαντασια και διαθεση εγω θα σου προτεινα να κατασκευασεις εναν ποδοδιακοπτη-simple machine που θα παταει το κουμπι.

Παρε ιδεες απο τις μποτες που χρησιμοποιουν στα τυμπανα, ή κατι πιο απλο.

Και φτηνοτερα θα σου ερθει, και τον ηχο που θελεις θα εχεις, και θα πουλας και μουρη στο φιναλε

 

 

η λυση ειναι ακομα πιο απλη:

θα πρεπει να μας πεις τι τοπολογια εχει ο διακοπτης που αλλαζει τα καναλια.

αν δεν ειναι κατι πολυ ειδικο τοτε θα φτιαξεις εναν ποδοδιακοπτη που θα συνδεεται στις επαφες του διακοπτη που υπαρχει τωρα.

 

στον δικο μου μικρο αυτο εχω κανει ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου