Προς το περιεχόμενο

animal as leaders the joy of motion


sotos9

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να σου πω την αληθεια, το εβαλα να το ακουσω αλλα το εκλεισα στα 5 λεπτα. Με κουρασε.

Kαι εγω το ιδιο επαθα στην αρχη.

Δωσε μια ευκαιρια και ακουσε το καλα..

metal και φραπε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα αριστουργήματα θέλουν τον χρόνο τους, και εγώ όταν αγόρασα το 3πλο cd-σετ του Syd Barrett έκλαιγα τα λεφτά μου (αρχικά).

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα αριστουργήματα θέλουν τον χρόνο τους, και εγώ όταν αγόρασα το 3πλο cd-σετ του Syd Barrett έκλαιγα τα λεφτά μου (αρχικά).

Σωστος....

και εγω την εχω πατησει με πολλα αλμπουμ.

metal και φραπε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαντάρα, παικτάρα, δισκάρα... αλλά... είναι ο τρίτος δίσκος σε 3 χρόνια και ακούμε το ίδιο πράγμα. Βέβαια, παραμένουν χρόνια μπροστά, αλλά θα ήθελα πάλι το what the fuck? feeling του πρώτου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύσκολο εως αδύνατο, μην ξεχνάς πως οι άνθρωποι (ή καλύτερα το μελαχροινό αγόρι με την 8χορδη) στον πρώτο δίσκο επινόησαν ένα εντελώς νέο στυλ, οπότε ότι και να βγάλουν μετά, πάντα θα είναι κάπως άνιση η σύγκριση. Και για εμένα ο πρώτος δίσκος είναι στις κορυφαίες hi-gain δημιουργίες, ίσως για αυτόν τον λόγο, αλλά και επειδή τον έχω ακούσει άπειρες φορές, και τον έχω χωνέψει. Μπερπ.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον έχω ικανό για πολλά πράγματα ακόμα. Είχα δει κάτι jazz ανησυχίες με κιθάρα - γυναικεία φωνή. Ήδη διακρίνω μία απομάκρυνση με τα hypershred μονοπάτια, γίνεται πιό φειδωλός στα σόλο, χωρίς να σταματά να παίζει βέβαια αυτές τις αδιανόητες tapping/slap φράσεις του μέσα στο κομμάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου