Προς το περιεχόμενο

Καμπίνα για κεφαλή Orange tiny terror


poll_18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα στη παρέα! Ήθελα να με βοηθήσετε στην αγόρα καμπίνας! Η για να το πώ καλύτερα "οικονομικής καμπίνας¨. Μέχρι 200 ευρω δηλαδη. Tώρα αν είναι 1Χ12 ή 2Χ12

το αφήνω σε εσας.Βασικά αν μάθαινα και τη διαφορά καλά θα ήταν χεχε. Η Κεφαλή που θα παει η καμπίνα ειναι μια Orange tiny terror

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήταν αμαρτία να μην πάρεις αυτή για 40 Ευρώ και μεταφορικά:

 

http://www.dv247.com/guitars/orange-ppc112-guitar-speaker-cabinet--34900

 

Αν είναι τόσο πρόβλημα τα λεφτά βρες την μεταχειρσιμένη  ;)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 40 ευρω παραπάνω τα βρίσκω απλώς κάπου ειχα διαβάσει οτι αυτη η καμπίνα της Orange και η 212 δεν λένε και πολλά για τα λεφτά τους. Μαλλον δεν ισχύει ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Toν έχω ακούσει και δοκιμάσει αρκετές φορές με αυτή την 1x12 και η απόδοση ήταν κάπως μέτρια, ηχητικά και από πλευράς έντασης. Η Orange 2x12 είναι σε άλλη κατηγορία και την έχω δει να βγάζει λάιβ γνωστών και πασίγνωστων συγκροτημάτων σε στάδια.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά πιστεύω οτι γενικά αξίζουν τα λεφτά τους και οι δυο.

 

Το παν είναι τι ψάχνεις να βγάλεις από τον tiny terror. Αφού είναι και μικρούλης, δεν τον πας μια βόλτα να τον δοκιμάσεις σε διάφορες καμπίνες;

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα ειναι οτι αυτος που εχει εδω τις Orange τις καμπίνες ειναι μυστήριος..Πάνω απο το κεφάλι σου, αν τελικά δεν σε πείσει να αγοράσεις κατι χωρίς καν να το κοιτάξεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μας που βρίσκεσαι να σου πούμε που έχει orange να δοκιμάσεις. Άκου και άλλες καμπίνες πάντως.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλαμάτα ειμαι εγώ.Τις Orange ξέρω που θα τις βρώ.Ο τύπος εκει μέσα ειναι οτι να ναι όμως.Αυτο βασικά και εγω ήθελα να παρω καμια γνώμη για καμια αλλη καμπίνα.Αν ήταν και κανένας που να τον εχει δηλαδή θα βοηθούσε πολύ. Ευχαριστώ παντως και εσας για τις απαντήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χουμ. Από Καλαμάτα δεν ξέρω  :P

 

Αν δεν έχεις δουλειά τα Σάββατα πάντως αξίζει μια βόλτα στην Αθήνα με τον terror παραμάσχαλα, τα περισσότερα μαγαζιά είναι στο κέντρο οπότε μέσα σε 3-4 ώρες θα είσαι κομπλέ.

 

Αν το αποφασίσεις πες μας να σε βοηθήσουμε (ίσως κάποιος να προθυμοποιηθεί να έρθει και μαζί σου αν έχει χρόνο).

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστηχώς δεν έχω καθόλου χρόνο.Αλλα αν τυχει τίποτα και καταφέρω να ανέβω αυτες τις μέρες θα ειδοποήσω! Θέλω να ακούσω και τον laney ton 15αρη όπως και τον vox. Γιατι η δεύτερη μου σκέψη ηταν να πουλήσω τη κεφαλή και να παω σε combo να ησυχάσω. Βασικά η πρώτη σκέψη ηταν :P  Απλώς πήρα τη κεφαλή και πίστευα πως κατι θα έπαιζε πανω σε μια Behringer BG412 που έχω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου