Προς το περιεχόμενο

ποια η γνωμη σας για το basswood ???


aris 17561

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έφερε τίποτα να δούμε; Πως του φάνηκε, ήταν της προκοπής ή μάπα το καρπούζι;

Προσπαθώ να γράψω δυο-τρεις λέξεις και απλά ΔΕΝ μπορώ. Θα χρειαζόταν ένας Καζαντζάκης, ένας Όμηρος για να δώσει μια ιδέα του τι έγινε...

...τον έχω ικανό βέβαια να μου κάνει πλάκα...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρε παιδια ηρεμα λιγακι!Ας ριξουμε λιγο τους εγωισμους μας και ας σεβαστουμε για το τι εχει να πει ο καθενας.Ας πουμε αυτο που θελουμε χωρις να πυροβολαμε ο ενας τον αλλον!Δειτε λιγο παρακαλω το site με το Tone Wood Wizard (πιο πισω) που εστειλα για να παρει ο καθενας μια ιδεα.

The player makes the guitar, not the opposite.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει να πει τίποτα καινούργιο κανένας σε κανέναν. Φτάνει με τις συζητήσεις για τα ξύλα. ΟΛΑ έχουν συζητηθεί σε παλιότερα θρεντς. Άλλοι πιστεύουν έτσι και άλλοι πιστεύουν γιουβέτσι. Το Νόιζ δεν χρειάζεται άλλη μια συζήτηση περί συμβολής ή όχι των ξύλων στον ήχο της ηλεκτρικής κιθάρας και ούτε και εσείς. Όσοι δεν έχετε συμμετάσχει σε παρόμοιες συζητήσεις κάντε ένα search και θα τα δείτε τα πάντα όλα.

 

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εντάξει, έχουμε δει αυτό http://www.warmoth.com/Bass/Options/WoodDescriptions.aspx πλείστες όσες φορές εδώ μέσα. Δεν είναι κάτι διαφορετικό.

 

Οκ, με πρόλαβε ο mskjhasndbkjdhbasdjh  ;D

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δειτε λιγο παρακαλω το site με το Tone Wood Wizard (πιο πισω) που εστειλα για να παρει ο καθενας μια ιδεα.

Eπειδή εγώ το είδα, μπορείς να μου βρείς μια ηλεκτρική που φτιάχνεται από Sitka Spruce?

 

Και βεβαίως συμφωνώ με τον συνετό mscmkr ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, με πρόλαβε ο mskjhasndbkjdhbasdjh  ;D

Όχι και mskjhasndbkjdhbasdjh

mskjhasndbkjdhbasdhj είναι το σωστό.

 

Και βεβαίως συμφωνώ με τον συνετό mscmkr ;)

Είσαι και φαίνεσαι. Καθρεφτάκι. Και επίσης οποιος κοροϊδεύει, κοροϊδεύει τον αντικρινό του (ή κάπως έτσι)

 

Πάντως επειδή δεν μου αρέσει να είμαι απότομος, μην το πάρεις προσωπικά φίλε Deadmeat. Απλώς το ζήτημα με τα ξύλα μας (τα) έχει ζαλίσει λίγο εδώ μέσα.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν εχω να πω τιποτα αλλο!Το οργανο εμεις το παιζουμε και οχι αυτο εμας!Στα χερια μας ειναι λοιπον. Και αυτο που εστειλα σχετικο ηταν!Φευγω απο δω!

The player makes the guitar, not the opposite.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν εχω να πω τιποτα αλλο!Το οργανο εμεις το παιζουμε και οχι αυτο εμας!Στα χερια μας ειναι λοιπον. Και αυτο που εστειλα σχετικο ηταν!Φευγω απο δω!

 

Καμία αντίρρηση, μόνο που ίσως σε ενδιαφέρει η προσφορά μας που αποκτάς ένα σετάκι φλιτζανάκια του καφέ στα 50 μηνύματα...  :) (ισχύει μόνο για τους καινούργιους, παρακαλώ μην έρθουν οι παλιοί να ζητήσουν την προίκα τους).

 

...τον έχω ικανό βέβαια να μου κάνει πλάκα...

 

Κοίτα, θα σου έκανα πλάκα αν προηγουμένως μιλούσα για τον Όμηρο Ευστρατιάδη, όμως εννοούσα όντως τον γνωστό μας αρχαίο επικό ποιητή.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν εχω να πω τιποτα αλλο!Το οργανο εμεις το παιζουμε και οχι αυτο εμας!Στα χερια μας ειναι λοιπον. Και αυτο που εστειλα σχετικο ηταν!Φευγω απο δω!

Δεν χρειάζεται να φύγεις. Είμαι σίγουρος ότι έχεις πιο εποικοδομητικά πράγματα να συζητήσεις από τα ξύλα.

Edit: Αν κάνω καινούργια εγγραφή μετράει για τα φλυτζανάκια;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου