Προς το περιεχόμενο

γρατζουνια σε μανικι μετα απο service


aris 17561

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 69
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

δεν μπορω να πω ονομα γιατι πιο πανω οπως ειδες καποιος φιλος εγραψε οτι σε μια αλλη αντιστοιχη περιπτωση πηγε και ρωτησε την περιπτωση καποιου αλλου συμφορουμιτη. στην δικη μου περιπτωση τυγχανει να ειναι γνωστος πολλα χρονια και δεν θα ηθελα να τσακωθω αν μαθει οτι εκανα κουβεντα γιατι ολο και κατι αγοραζω απο εκει και εχω βολευτει απο αποψη αγορων οποτε.... νομιζω οτι αν θελετε να προστατευτειτε απο κακως κειμενα που αυτος ειναι και ο λογος που ρωτατε απλα προτιενω να πηγαινετε τις κιθαρες σας σε κανονικους Λuthiers που ασχολουνται αποκλειστικα και μονο με αυτο και οχι με πωλησεις γενικα οργανων και παρεπιπτωντως κανουν και σερβις...σε λιγες μερες θα παω στον οικονομακη 2 κιθαρες μου.... συντομα θα μαθετε τα αποτελεσματα... αν και νομιζω οτι ο ανθρωπος το κατεχει τοαθλημα... φενεται μονο και μονο απο αυτα που γραφει το σαιτ του... περιμενω να δω και την δουλεια του...

 

 

οσο για τον οικονομακη οχι απλα το κατεχει το αθλημα!οτι σου πει αυτο ακριβως θα ειναι!ειναι κ εξυπηρετικοτατος!μεχρι στιγμης 4 κιθαρες που του εχω παει η δουλεια του ειναι απλα τελεια!κ θα του παω κ αλλες!

www.stratosdark.webs.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

"δε σας λέω ποιός είναι και ΝΑ αν πάτε και πέσετε κι εσείς θύματα, με έχει βολέψει σε κάτι αγορές και είμαι εντάξει...   8) "

 

εσυ αυτο καταλαβες απο ολη αυτη την ιστορια ?? τι να πω ?? εξηγηθηκα και ειπα οτι ο ανθρωπος ειναι γνωστος μου πολλα χρονια και αυτο το τοπικ δεν το εφτιαξα για να του κλεισω το μαγαζι ουτε να πω παιδια μην ξαναπατε σε αυτον κτλ.. το μονο που ηθελα ειναι να μαθω αν η ζημια μου φτιαχνεται... ουτε θεωρω σωστο να κανω ζημια σε καποιον που μπορει σε αλλα σερβις να ειναι σωστος και απλα σε εμενα να ετυχε.... μπορει και οχι και να ειναι κακος στα σερβις παντως το μαγαζι του ειναι φουλ στις κιθαρες για σερβις... επαναλαμβανω ο λογος του τοπικ ηταν να μαθω αν η ζημια μου φτιαχνεται.... απο κει και περα eξηγηθηκα και παλι και ειπα οτι αν ο λογος που θελετε να ξερετε το ονομα εχει να κανει με την προστασια σας απο μελλοντικη ζημια και οχι απο κουτσομπολιο ειπα να pηγαινετε σε εξιδεικευμενους luthiers και οχι σε μαγαζατορες που κανουν σρβις παρεπιπτοντως.... εξαλλου δεν εχει νοημα να πω κανενα ονομα αφου ο τυπος το εκλεισε πλεον το μαγαζι του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλος! Και μονο ο τιτλος σου στο θεμα εκφραζει παραπονο για το συμβαν. Αλλιως να εγραφες ΓΡατζουνια στο μανικι πως να το φτιαξω. Απο τη μια μας λες οτι καποιος τεχνικος στο εκανε και παραπονιεσαι και απο την αλλη οτι το θεμα το ανοιξες για να μαθεις αν φτιαχνεται?!

 

Ωραια αφου το εκλεισε ακομα πιο ευκολο να το πεις δεν θα εχει επιπτωσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Συγνώμη ρε παιδιά. Με το μπαρδόν δηλαδή.

Ο άνθρωπος ρωτάει εάν μπορεί - και που - να επισκευάσει - την συγκεκριμένη - ζημιά.

Αυτό δεν είναι το ζητούμενο ή μήπως, μήπως λέω, κατάλαβα εγώ λάθος;

-

Όσο γι'αυτόν που του την προκάλεσε τι συζητάτε. Αφού έκλεισε το magazi (katestima).

 

Edit.

Καλά σου τα λέει ο φίλος (thanasis b) πιό πάνω.

 

Ξανά edit.

Υπάρχουν πολλοί καλοί μάστορες γι'αυτή την δουλειά.

Απλά πρέπει να βρεις τον κατάλληλο. Νομίζω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια σεβαστειτε το γεγονος οτι ο συγκεκριμενος ειναι πολλα χρονια γνωστος και δεν θα ηθελα να το μαθει... οκ ?? μπορει καποιος απο εδω μεσα να ειναι γνωστος του που σιγουρα υπαρχει καποιος αλλα δεν ξερω το ψευδωνυμο του.... τωρα δεν υπαρχει ουτε λογος ουτε σκοπος για κουτσομπολια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

ο φιλος ειναι γνωστος του ρωταει αν φτιαχνεται η ζημια γιατι μπορει να ξαναπαει στον ιδιο για επισκευη. εγω αυτο καταλαβα

Συγνώμη δεν το κατάλαβα αυτό. Μπορείς να μου το εξηγήσεις σε παρακαλώ πολύ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τιποτα δεν υπονοοω αλλα η συμπεριφορα του φιλου νομιζω δεν ειναι σωστη να παθαινεις καποια ζημια και να μη ζητας ευθυνες επειδη ειναι γνωστος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ξερω οτι ειμαι ηλιθιος πουδεν ζητησα τιποτα απο αυτον κτλ.

πειτε μου μονο αν φτιαχνεται...

 

 

αυτο ειναι ενα αποσπασμα απο το πρωτο μου ποστ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου