Προς το περιεχόμενο

DV247 vs. Thomann - sequel no...?


takisffff

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο dv κυκλοφοράει πολύ b-stοck-αρία....

 

Άλλη μια "αλήθεια" που κυκλοφορεί πολύ στα ελληνικά καταστήματα...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Αν ο άλλος επιμένει σε ACS είναι λόγος για μένα να μην αγοράσω. Δεν υπάρχει χειρότερος κούριερ. Τελεία

 

Γενικα ολες οι courier πανε πολυ χαλια και  ειναι για λουκετο οι περισοτερες περικοπες σε προσωπικο περικοπες σε μισθους και οι υπαλληλοι τα εχουν παρει στο κρανιο οποτε μην περιμενετε να προσεξουν το δεμα σας.

στην εταιρια που σημαινει κουριερ τα παληκαρια στη Θεσσαλονικη αντι να ερθουν να παραλαβουν το γραμμα το πας εσυ στην Αριστοτελους που πινουν τη φραπα τους  ;D ;D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα ολες οι courier πανε πολυ χαλια και  ειναι για λουκετο οι περισοτερες περικοπες σε προσωπικο περικοπες σε μισθους και οι υπαλληλοι τα εχουν παρει στο κρανιο οποτε μην περιμενετε να προσεξουν το δεμα σας.

στην εταιρια που σημαινει κουριερ τα παληκαρια στη Θεσσαλονικη αντι να ερθουν να παραλαβουν το γραμμα το πας εσυ στην Αριστοτελους που πινουν τη φραπα τους  ;D ;D :D

 

Eίναι όμως τόσο "βασικό" ... είναι η ΔΟΥΛΕΙΑ τους να σου μεταφέρουν κάτι και τους ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ γι' αυτό ακριβώς - τη μεταφορά. Και αυτό είναι που ΔΕΝ κάνουν. Πληρώνομαι για να μεταφέρω κάτι σημαίνει ότι το μεταφέρω στην ώρα του και με ασφάλεια, ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ!

Το "αστείο" είναι ότι στην ACS αν τους πεις ότι είναι εύθραυστο και να βάλουν το σχετικό αυτοκόλλητο στο δέμα, τότε κολλάνε ένα αυτοκόλλητο που λέει (κρατηθείτε!): "ΕΥΘΡΑΥΣΤΟ - ΧΩΡΙΣ ΕΥΘΥΝΗ ΤΗΣ ACS", δηλαδή, με άλλα λόγια "ΕΥΘΡΑΥΣΤΟ, ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ!"

Χίλιες φορές καλύτερες οι Ταχυμεταφορές ΕΛΤΑ ...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή ήδη το θέμα πάει σιγά σιγά στα κακώς κείμενα των μεταφορικών πάτε διαβάστε εδώ

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=172085.0

 

Καλή διασκέδαση ^^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

- Ο,τιδηποτε αν πέσει κυρία μου από τα 2μ εκτός ρούχων θα έχει κίνδυνο να σπάσει. Από καρέκλα, ασπίδα, βαράκια γυμναστικής, τανκς έως και μπάλα κατεδαφίσεων από χάλυβα θα πάθει έστω και κάποια αμιχή αν πέσει από αυτό το ύψος.

- Άρα είναι εύθραστο.

- Είναι σιδερένιο. Με μη κινητά μέρη. Αλλά και ο Γούλβεριν σε μια ταινία είχε φάει μια κλωτσιά που τον σήκωσε ψηλά 2μ και όταν έπεσε χτύπησε το κεφάλι του και έμεινε λιπόθυμος.

 

ισως η καλυτερη ατακα του φορουμ.

τελος.

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω πλήρη εμπιστοσύνη στα ΕΛΤΑ.Γρηγορότερα από κάθε κούριερ στην μισή τιμή.Ειδικά η πόλη μου θεωρείτε παραμεθόριο απο την speedex κ χρεώνουν χοντρό χαράτσι.Ακους εκεί παραμεθόριο στην Μεσσηνία.Κ μάλιστα στην 2η πληθυσμιακά πόλη του νομού.Ασε που μια φορά χρειάστηκε να στείλω κάτι με αντικαταβολή κ μου ζήτησαν χαρτούρες(φορολογική δήλωση αν θυμάμαι καλά) συν που πήρα τα χρήματα μετά από ένα μηνα.Ενω στα ΕΛΤΑ ούτε χαρτιά ούτε τίποτα κ σε λίγες μέρες είχα τα χρήματά μου στο χέρι.

ΝΑ διορθώσω παιδιά.Η εταιρία ήταν η ACS κ όχι η speedex.Εκανα λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου