Προς το περιεχόμενο

Βρήκαμε το παλιό Πικαπ


Konna

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω και εγώ αυτό αλλά δεν νομίζω ότι φτιάχνεται... του είχα αλλάξει τα φώτα όταν ήμουν μικρός...

fidelity_au10.thumb.JPG.59a3af9473cdd384ef170cce5ad5ef20.JPG

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

έχει πάρει το μάτι μου ένα καινούριο κατάστημα στην Ιπποκράτους που εμπορεύεται βινταζ αντικείμενα (είχε κανα 2-3 φορητα πικάπ σαν το δικό μου στη βιτρίνα). Όταν ξαναπεράσω θα ρωτήσω εκεί αν μπορούν να με παραπέμψουν σε μάστορη και θα ενημερώσω για μελλοντική αναφορά, απλά ήλπιζα να πάρω την πληροφορία έτοιμη από εδώ  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε αν θέλετε τέτοιο πικάπ (σαν του Stavros_d80) με ενισχυτή (vol + bal) και έχετε τέτοια καούρα, να σας δώσω εγώ ένα. Άνευ χρηματικής χρεώσεως.

Αλλά δεν είναι για απαιτήσεις κάτι τέτοιο.

Όπως και το Sharp.

Αν είναι για το γούστο σας, πάσο.

Αλλιώς με τα λεφτά της επισκευής παίρνετε κάτι μακράν αξιοπρεπέστερο. Και vintage αν αυτό τραβάει η ψυχή σας.

Η τσάπα του υιου ........

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κι εμείς βρήκαμε το παλιό πικάπ (Sharp RP660) και θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς τεχνικό που επισκευάζει/έχει (βρίσκει) ανταλλακτικά για τέτοια πράματα :

 

 

 

ΦΥΣΙΚΑ και ξερω...

 

 

νατος

 

12762-Garbage-Can-Mascot-Cartoon-Character-With-Welcoming-Open-Arms-Poster-Art-Print.jpg&t=1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, για φρήσμπι.  8)

Γιατί το λες?

Το έχω δέκα χρόνια τώρα και εκτός του ότι δεν έχει πάθει τίποτα παίζει μια χαρά σε σύγκριση με άλλα της ίδιας κατηγορίας. Έχεις άσχημη εμπειρία απ’ αυτό ή απλώς δεν σου αρέσει ο ήχος του?

 

@blue

Μάλλον δεν αξίζει τον κόπο να το φτιάξεις εκτός αν το χρειάζεσαι για συγκεκριμένο λόγο π.χ. θέλεις να το παίρνεις μαζί για να ακούς δίσκους σε δισκάδικα. Αλλά και πάλι χλωμό το κόβω να σε συμφέρει. Τα μεγάλα μαγαζιά ηλεκτρονικών έχουν αρχίσει να φέρνουν καινούργια φορητά πικαπ/παιχνίδια σε πολύ χαμηλές τιμές.

 

Ανταλλάσω ΔΕΚΟ με baja telecaster.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ζηλεύετε που ένα παρόμοιο με το δικό μου έχει η Αλίκη Βουγιουκλάκη στο "η κόρη μου η σοσιαλίστρια"?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου