Προς το περιεχόμενο

Τί motherboard για 12-16 gb RAM ?


ziggy440

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όντως το 5.1.1 περιλαμβάνει και τα win7... Σε φίλο μου πάντως με win7 ,κόλλαγε κατά το φόρτωμα...ίσως δεν είχε βάλει το τελευταίο update...

Σας ευχαριστώ πολύ όλους πάντως. Κάπως θα την βρω την άκρη  ;)

www.onlinerecording.org

forever changes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια οφ τοπικ απορια μου ειναι το πως 8α μπορεσεις να χρησιμοποιησεις ολο αυτο το πραμα.Ειναι πολλα τα GB Θαναση.Οπως κ το motherboard που διαλεξες ειναι απο αλλο πλανητη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή από αυτό ζω, αλλά ταυτόχρονα δεν είμαι κομπιουτεράς αλλά μουσικός, θέλω ένα καινούργιο εργαλείο να δουλεύει απροβλημάτιστα χωρίς tweeks, και απλά να ξεχνάω ότι υπάρχει...Χρησιμοποιώ όπως είπα βαριές sampledbased libraries οι οποίες θα ζόριζαν ένα συμβατικό καλό PC. Ξέρω ότι ίσως υπερβάλλω αλλά δεν θέλω να ασχολούμαι όλη μου την ημέρα με το τί και πώς του υπολογιστή. Στο studio A όπου και κάνω τα recordings, είμαι μια χαρά με ένα διπύρηνο διετίας με 4 gb ram ,αλλά εκεί έχω πάρα πάρα πολλά hardware περιφερειακά και χρησιμοποιώ μονο UAD για plugins...

www.onlinerecording.org

forever changes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από Windows, τα μόνα που το βλέπουν είναι τα 64bit Win7, εκ των οποίων μόνο οι εκδόσεις Premium (16GB max), Professional, Εnterprise και Ultimate (192GB max).

 

Αυτό ήταν λάθος μιας και σχολίασα μόνο τα 7. Συγγνώμη.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά με τα virtual adress space limitations δεν τα πολυκαταλαβαίνω...

www.onlinerecording.org

forever changes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου