Προς το περιεχόμενο

digitech rp1000 - boss gt-10


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τιμη και δοξα και απο κοντα τοτε αμα κατεβεις.....εκει θα κολλησουμε ;)

Στο τελος φιλε θα φαμε ξυλο για την rp....να μου το θυμηθεις....θα μας πουν οτι παιρνουμε και ποσοστα απο πουθενα..

 

ΚΩΣΤΑ δεν μπορεις να φανταστεις τι αγχος ειχα μεχρι να την παρεις στα χερια σου και να την ψαξεις...και εσυ και ο AVALON.....λεω να δεις που θα κανουν εμενα τα αυτια μου μπιου νιαου και αυτοι θα ξενερωσουν και θα με κραξουν......αλλα τελικα ολα καλα......προς το παρον εχουμε 5/5

1)ignantios

2)dimis75

3)avalon

4)antonis( ενας αλλος φιλος που ειχε ερθει σπιτι και την ακουσε και μετα την πηρε....

;D

 

 

και περιμενω απο ΡΟΔΟ williamsats οταν την παρει να μου πει και αυριο τον kosta 5150.....που αυτος θα χαρει αυριο σπιτι μου μεχρι να ερθει η δικη του .........

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

λοιπον παιδες στο μονο που υστερει η rp1000 ειναι το harmonizer που πιθανον και να φτιαχτει με καποιο firmware καθως οι κατοχοι rp500 απολαμβανουν καλυτερης ποιοτητας του συγκεκριμενου εφφε...τωρα οσο αφορα την gt-10 απλα τα SIMS kai ta dist ειναι πολυ κατωτερα...στρογγυλο μηδεν ηθελα να πω αλλα λεω να το παρω πισω.....εγω εχω το gsp...παλια ειχα την gt-8. χιλιαδες ρυθμισεις ηχο δεν εβγαλα ποτε ...προσωπικα εγω..αλλοι μπορει να κανετε παπαδες...με το gsp αναστηθηκα κιθαριστικα χωρις πλακα...ειδικα για metalhead δε το συζητω...το 80% του μηχανηματος ειναι προς τα εκει...για τα εφφε δεν αναφεροταν κανεις γενικα...αλλα διαπιστωσα οτι εκτος του harmonizer τα αλλα εχουν απιστευτη μουσικοτητα...ειναι οι ηχοι που συναντας σε δισκους απλα...παρτο ετοιμο στο στομα ρε φιλε πως το λενε..αυτα ολα τα λεω γιατι κατα 90% η rp1000 me to gsp ειναι ιδια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλακα πλακα εγω αυτο περιμενω να αρχισουν να δινουν αναβαθμισεις.....απο την εταιρια...ηδη εμενα εχει το 1.4 firmware ενω η 1000αρα εχει το 1.2 ελπιζω να μην μας γραψουν στα παπακια τους....οι της digitech ::).....αν δλδ διορθωσουν κι'αλλο ηχους κλπ....θα ητανε ονειρο :P

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...προσωπικα εγω..αλλοι μπορει να κανετε παπαδες...με το gsp αναστηθηκα κιθαριστικα χωρις πλακα...

 

 

+1 εγω εν τω μεταξυ δεν αφηνω την κιθαρα........ωρες παιξιματος !!!!!(αντε κανα διαλειμμα να γραψω για την rp στο νοιζ,και να φαω παντοφλα απο την καλη μου :P)........

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε Dimis οσα ειπα τα ειπα επειδη αν αρχιζα κι εγω να λεω για το pod x3 live δεν θα χρειαζοντουσαν 1-2 threads αλλα ολοκληρο forum, καλα κανετε και ειστε ενθουσιασμενοι με τις πεταλιερες σας αλλα εχουμε φτασει σε σημειο να γραφεται (εστω και μεταξυ σοβαρου κι αστειου) να μη δοκιμασει κανεις καμια αλλη πεταλιερα αλλα να αγορασει μια απ τις δυο digitech, εκει ηταν η ενσταση μου και "την ειπα" στον Ιγνατιο γιατι δεν εχει και ολοκληρωμενη γνωμη εφοσον δεν εχει ακουσει απο κοντα pod x3 και ισως και καποιες αλλες πεταλιερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ν

Φιλε Dimis οσα ειπα τα ειπα επειδη αν αρχιζα κι εγω να λεω για το pod x3 live δεν θα χρειαζοντουσαν 1-2 threads αλλα ολοκληρο forum, καλα κανετε και ειστε ενθουσιασμενοι με τις πεταλιερες σας αλλα εχουμε φτασει σε σημειο να γραφεται (εστω και μεταξυ σοβαρου κι αστειου) να μη δοκιμασει κανεις καμια αλλη πεταλιερα αλλα να αγορασει μια απ τις δυο digitech, εκει ηταν η ενσταση μου και "την ειπα" στον Ιγνατιο γιατι δεν εχει και ολοκληρωμενη γνωμη εφοσον δεν εχει ακουσει απο κοντα pod x3 και ισως και καποιες αλλες πεταλιερες.

Εγω line6 ειχα πολυ ωραια εφε...καλα simulation..αλλα αυτος ο σαν ΠΛΑΣΤΙΚΟΣ ηχος(γνωμη μου) δεν καταπινεται με τπτ...

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και αυριο τον kosta 5150.....που αυτος θα χαρει αυριο σπιτι μου μεχρι να ερθει η δικη του .........

Ρε σιγουρα δεν εχασα επεισοδια?? :P Να ερθω κι εγω?? ;D

Να χαρουμε ολοι μαζι?? ;)  Φιλαρακια μου...

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και αυριο τον kosta 5150.....που αυτος θα χαρει αυριο σπιτι μου μεχρι να ερθει η δικη του .........

 

Ρε σιγουρα δεν εχασα επεισοδια?? :P Να ερθω κι εγω?? ;D

Να χαρουμε ολοι μαζι?? ;)

 

 

εσυ εχεις ερθει παλιοτερα και εαν θυμασαι ειχες φερει και την δικη σου :P

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο καθενας που εχει επαφη με καποια εταιρια και εχει αγορασει τα προιοντα της μπορει να κρινει...εγω ειχα αγορασει boss πολλα πραματα..αλλα δεν εμεινα ευχαριστημενος και δεν ξαναγυρισα εκει...σιχαθηκα τις πεταλιερες...πηγα με stompboxes σιχαθηκα το στησιμο και το ποσο με δυσκολευαν στα γυρω γυρω...προεκυψαν και νεες αναγκες και ειπα να ξαναπαω σε πολυεφφε και οτι βγει...ευτηχως με την digitech δεν το μετανιωσα..ισα ισα χαμογελαω κρυφα οτι εκανα μια πετυχυμενη αγορα..ημουν και μεταξυ του pod pro x3...ζυγισα και επελεξα...πιθανων και με το pod να ημουν το ιδιο ευχαριστημενος αφου ειναι ιδιας φιλοσοφιας μηχανηματα...σε γλιτωνουν απο κοπο και χρημα και δινουν στυλ στη ζωη σου!!! χαχαχ  συμφωνεις φιλε mike?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαταρχας αλλο line6 γενικα και αλλο line6 pod x3 (γιατι καμια σχεση με το pod xt πχ). Aπο την αλλη εγω δεν βρισκω τα εφε της τοσο καλα αλλα αυτο που ακουγεται στο βιντεο

 

 

Μια χαρα ζεστα γκαζια, δεν ακουω καμια πλαστικουρα.

 

Συνονοματε (zebric) ακριβως οπως τα λες ειναι, και τα 3 παντως digitech, το gsp και τα 2 rp ειναι εργαλειαρες ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου