Προς το περιεχόμενο

digitech rp1000 - boss gt-10


Προτεινόμενες αναρτήσεις

εξαλλου σε συμπαθω σαν ατομο κι ας μη σ'εχω γνωρισει απο κοντα :)

αμοιβαιο ...αν και χανεις γιατι απο κοντα ειμαι πολυ ομορφο αγορι........... ;D

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Oκ τοτε ;D Η αληθεια ειναι οτι κι εγω αναμεσα σε digitech και boss, στα μοντελα που συζηταμε παντα, θα προτιμουσα την digitech λογω ηχου, ευκολιας χρησης, xlr εξοδων κλπ. Αν επαιρνα καποια στιγμη boss θα ηταν μονο και μονο για τα εφε της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oκ τοτε ;D Η αληθεια ειναι οτι κι εγω αναμεσα σε digitech και boss, στα μοντελα που συζηταμε παντα, θα προτιμουσα την digitech λογω ηχου, ευκολιας χρησης, xlr εξοδων κλπ. Αν επαιρνα καποια στιγμη boss θα ηταν μονο και μονο για τα εφε της.

Αυτο ακριβως εννοουσα με το ''τα υπολοιπα δεν''.....ακριβως αυτο ;)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

RP1000....τελια και παυλα....εγω σε συνδιασμο με τον peavey classic 30 κανω παπαδες ;D ;D...τιμη και δοξα στον ignantio που μου την προτεινε πρωτος :D

Περα απο την πλακα το εργαλειο τα σπαει στα παντα....και σε βρωμικα και σε καθαρα...και το λεω εγω που δεν ειμαι τυπος που θα παιξω μονο μεταλ και το λεω αυτο γιατι εχει δοθει πολυ εμφαση οτι ειναι πολυ καλη για μεταλ σε σχεση με αλλες π.χ tonelab....ειναι καλη για τα παντα....φτιαχνεις ηχο για οτι ειδος και εποχη γουσταρεις.....αρκει να καθησεις να ασχοληθεις ΣΟΒΑΡΑ με το μηχανακι...και βεβαια τα καθαρα θελουν το διπλασιο ψαξιμο απο τα βρωμικα....και ειπαμε....τα τζιτζικια για αλλου...εχουμε χειμωνα ακομα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D ;D...τιμη και δοξα στον ignantio που μου την προτεινε πρωτος :D

 

 

καλα κανονισε να κατεβω καμια φορα ΠΑΤΡΑ.....και να μην πιουμε κανα καφε......και ασε τις τιμες και τι δοξες...... ;D

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμοιβαιο ...αν και χανεις γιατι απο κοντα ειμαι πολυ ομορφο αγορι........... ;D

Eχασα καποιο επεισοδιο??? ;) Back street boys?? ;D

Να πω κι εγω τη γνωμη μου ως πρωην κατοχος RP-500 και GT-6...

Δαγκωτο RP.... ;)

Φιλια σε ολους σας  :-*

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχασα καποιο επεισοδιο??? ;) Back street boys?? ;D

 

 

 

εσυ ρε προδοτη που με ξερεις απο κοντα το λες αυτο?......σου φαινομαι για subaru ρε προδοτη?...... :P

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω απλα ρωτησα :P...δεν εισαι SUBARU φιλε μου με τπτ...

εισαι και μαμω τα παιδια...off topic αλλα δεν πειραζει...αδερφε λιγο πιο πολυπλοκο το DIGITECH αλλα ηχητικα πολυ καλυτερο...αυτο το ξεχασα πριν  ;D

 

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα κανονισε να κατεβω καμια φορα ΠΑΤΡΑ.....και να μην πιουμε κανα καφε......και ασε τις τιμες και τι δοξες...... ;D

 

Τιμη και δοξα και απο κοντα τοτε αμα κατεβεις.....εκει θα κολλησουμε ;)

Στο τελος φιλε θα φαμε ξυλο για την rp....να μου το θυμηθεις....θα μας πουν οτι παιρνουμε και ποσοστα απο πουθενα....πω πωωωω....βρε δουλεια που βρηκαμε...τι το΄θελες το παλιομαραφετι και το ξετρυπωσες????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου