Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα(ερώτηση) με RT-T Roland


Προτεινόμενες αναρτήσεις

kalhspera!exo ftiaxei ena akoustiko set thw pearl pou exo kai exo valei ths roland ta triggers panw.sto tammpouro kai sthn mpota exo valei ta akriva ta opoia exoyn aisthitira kai doyleyoun poli kala.sta tom omws exo mesh head kai ta roland poy exo einai ta RT-T to thema einai oti otan xamhlwnw apo thn alesis trigger thn eyaisthisia prepei na to kopanas me para poli dynamh gia na akoystei ligo

otan to dynamwnw to gain kai thn eyaisthisia pernei hxoys apo piatinia kai genikotera ginete poli eyaisthito to piezo tou.ti na kanw mhpws xerei kapoios???

eyxaristw gia ton xrono sas

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γραψε το στα ελληνικα καταρχην...θα σε κραξουν οι mods και δε θα σου απαντησει κανεις

 

τα greeklish ειναι κουραστικα

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=3948.0

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα!έχω φτιάξει ένα ακουστικό set της pearl που έχω και έχω βάλει της roland τα triggers πανω.sto ταμπουρο και στην μπότα έχω βάλει τα ακριβά τα οποια έχουν αισθητήρα και δουλεύουν πολύ καλα.στα tom όμως έχω μέση head και τα roland που έχω είναι τα RT-T το θέμα είναι ότι όταν χαμηλώνω από την alesis trigger την ευαισθησία πρέπει να το κοπανάς με παρα πολύ δύναμη για να ακουστεί λίγο όταν το δυναμώνω το gain και την ευαισθησία παίρνει ηχους από πιατίνια και γενικότερα γίνετε πολύ ευαίσθητο το piezo του.ti να κάνω μήπως ξέρει κάποιος??? ευχαριστώ για τον χρόνο σας

 

 

εκανα την καλη πραξη της ημερας! :) :) :) :) :) :) :)

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου