Προς το περιεχόμενο

Eνισχυτής για μέταλ από 250-400 ευρώ? Για σπίτι?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΤΡΙΠΛΟ RECTIFIER !!!

τρια επιπεδα gain

 

Aυτό λογικά πρέπει να είναι καλύτερο απ'το διπλό αμμονιαζόλ, άρα πρέπει οπωσδήποτε να πάρω κι εγώ ένα για τα τζάμια μου...  :D

 

 

 

(προφανώς πιστεύω ότι ορισμένες μόντες είναι ενδιαφέρουσες βελτιώσεις, και άλλες ξεπερνώντας τα όρια της υπερβολής μετατρέπουν έναν απλό, τίμιο και καλό μονοκάναλο ενισχυτή σε Φρανκεστάιν/τέρας της Αποκαλύψεως)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

(προφανώς πιστεύω ότι ορισμένες μόντες είναι ενδιαφέρουσες βελτιώσεις, και άλλες ξεπερνώντας τα όρια της υπερβολής μετατρέπουν έναν απλό, τίμιο και καλό μονοκάναλο ενισχυτή σε Φρανκεστάιν/τέρας της Αποκαλύψεως)

 

...pou einai o,ti prepei gia metal!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτό λογικά πρέπει να είναι καλύτερο απ'το διπλό αμμονιαζόλ, άρα πρέπει οπωσδήποτε να πάρω κι εγώ ένα για τα τζάμια μου...  :D

 

 

υπαρχει βεβαια μια θεμελιώδης διαφορά: το ένα καθαρίζει , το άλλο βρωμίζει..

οση βρωμα και να εχεις παντα μπορει να μαζευτει περισσοτερη, ενώ τυχον 3ο αμμονιαζολ σαφως περιττευει  :P

 

 

(gdevelek ποσταραμε μαζι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα καλα γελατε ! ακουστε πρωτα τον ενισχυτη και μετα θα μαζευετε σαγονια.

απλα ανεφερα τι παρεχει ο ενισχυτης , δεν λεω οτι τα 3 rectifiers ειναι το αγιο δισκοποτηρο .

Recording is God's way of tellin you that you suck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ρε προτεινετε στο παιδι να φτιαξει κιτ ?

 

δεν του λετε να φτιαξει και την δικη του κιθαρα ?  ;D

Δεν προτείνουμε, είπε ένας μια μ*****α, ψήθηκε λίγο ο άλλος, είπα και εγώ τα δικά μου...

 

Κιθάρα γιατί οχι?

 

δεν λεω οτι τα 3 rectifiers ειναι το αγιο δισκοποτηρο .

To... άγριο δισκοπότηρο ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...pou einai o,ti prepei gia metal!!!

 

"Mέταλ" δεν σημαίνει πως παίρνω έναν ενισχυτή που φτιάχτηκε με διαφορετική φιλοσοφία, για άλλους εντελώς διαφορετικούς ήχους, και του αλλάζω τον αδόξαστο προσπαθώντας να πετύχω το ανέφικτο. Βάζοντας μπουριά, τρέντι λάστιχα και φιλτροχοάνες σε ένα Punto το κάνεις σούπερ γουάου από φανάρι σε φανάρι, αλλά δεν θα το πας να τρέξει στα NASCAR.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη βλεπω οτι φοβαστε μην παθω τιποτα, για προταση κιτ(το καταλαβαινω απολυτα,αν και δεν βλεπω το λογο να μην τα καταφερω,τελοσπαντων),μπορειτε plz να μου προτηνετε καποιον ετοιμο?Κατι που επρεπε να πω μαλλον απο την αρχη,σκοπος μου απο εδω και στο εξης ειναι να φερω τον ηχο μου οσο πιο κοντα γινεται στα Screaming for Vengeance- Ram it Down των Priest.Ευχαριστω.

Fight for Freedom, Fight for RAMBO!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου