Προς το περιεχόμενο

Φαγωθηκαν τα ταστα μου!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

βαλε stainless steel ταστα και παιζε με true nickel χορδες ! ακομα και τα δισεγγονα σου αν κληρονομησουν την κιθαρα σου δεν θα χρειαστουν fret job

Recording is God's way of tellin you that you suck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φαση παντως ειναι οτι εχουν φαγωθει 3-4 ταστα στο ιδιο βαθμο περιπου επειδη τα χρησιμοποιω περισσοτερο!Τα υπολοιπα ειναι οκ.

So be Playful!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε τοτε αλλαξε μονο αυτα αν εισαι απο Αθηνα ειναι ενας τεχνικος(δυστηχος δεν θυμαμε το ονομα του) που χρεωνει 5 ευρω το ταστο οποτε θα ειναι οκ αν μονο τα 3 εχουν φαγωθει.Εγω παντως ειμαι απο Θεσσαλονικη αν εισαι απο εδω στειλε μου πμ να σου πω μερικα ονοματα που μπορουν να αναλαβουν την δουλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε τοτε αλλαξε μονο αυτα αν εισαι απο Αθηνα ειναι ενας τεχνικος(δυστηχος δεν θυμαμε το ονομα του) που χρεωνει 5 ευρω το ταστο οποτε θα ειναι οκ αν μονο τα 3 εχουν φαγωθει.Εγω παντως ειμαι απο Θεσσαλονικη αν εισαι απο εδω στειλε μου πμ να σου πω μερικα ονοματα που μπορουν να αναλαβουν την δουλεια.

ουπς

παιζει τετοιο πραγμα?

 

εχει ενας φιλος μια κιθαρα 40ετιας κ ψαχνουμε τροπους να την κανουμε playable με οσο το δυνατον μικροτερο κοστος...

Κλειδια, γεφυρα, διακοπτες, (οι μαγνητες δεν ξερω αν την παλεουν επισης) αλλα το προβλημα ειναι η ταστιερα

 

αν εχεις κανα ονομα του μαστορα ή καποια πληροφορια πε την

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου