Προς το περιεχόμενο

Smashing Pumpkins - Porcelina of the vast oceans live


Evilnye

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Funky, έτσι όπως το παρουσιάζεις φαίνεται σαν ένα συγκρότημα του βεληνεκούς των Pumpkins, ειδικά με έναν τελειομανή workaholic σαν τον Corgan, να είχε χάσει τον επαγγελματισμό του και να είχε γίνει ένα χάλι. Εγώ δεν είχα ακούσει κάτι τέτοιο... η Melissa Auf Der Maur μπορεί να μην ήταν Μyung αλλά ταίριαζε, έχει μεγάλη δισκογραφική και touring πείρα και εδώ και μερικά χρόνια είναι πολύ ενδιαφέρουσα σόλο καλλιτέχνιδα.

 

Ντάξει όχι δεν ακούγεται κάπως έτσι. Απλά μια μπάντα που περνάει τέτοια διάσπαση και φεύγει ένα μέλος με το οποίο είχαν εξαιρετικό δέσιμο και ήταν μέρος του συνολικού ήχου, σίγουρα δεν μπορεί να βγεί το ίδιο.

Ο επαγγελματισμός επαγγελματισμός και η κοπέλα ήταν άψογη στη δουλειά της, αλλά είχε χαλάσει η μαγιά πως να το κάνουμε...

 

Παρ' αυτά αυτή εδώ η κομματάρα είναι από τα μεγάλα διαμάντια του τέλους των Pumpkins

 

YΓ. H D'Arcy είχε απολυθεί από τη μπάντα για τον ίδιο λόγο με τον Chamberlin: τα ναρκωτικά.

Είχε απολυθεί; Ή απλά είχαν πλακωθεί ανευ προηγουμένου... Σ αυτό παρέμεινα στο musical differences :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Funky, έτσι όπως το παρουσιάζεις φαίνεται σαν ένα συγκρότημα του βεληνεκούς των Pumpkins, ειδικά με έναν τελειομανή workaholic σαν τον Corgan, να είχε χάσει τον επαγγελματισμό του και να είχε γίνει ένα χάλι. Εγώ δεν είχα ακούσει κάτι τέτοιο... η Melissa Auf Der Maur μπορεί να μην ήταν Μyung αλλά ταίριαζε, έχει μεγάλη δισκογραφική και touring πείρα και εδώ και μερικά χρόνια είναι πολύ ενδιαφέρουσα σόλο καλλιτέχνιδα.

Όχι όχι όχι με παρεξήγησες... Έτσι και αλλιώς δεν τους πρόλαβα για να έχω πιο σωστή άποψη (μιλάω μέσω utube) απλά για τα ΔΙΚΑ ΜΟΥ γούστα κάτι άλλαξε... Απλά η αλλαγή του μπάσου είναι και το σημείο που σηματοδότησε την αλλαγή προς το χειρότερο (για εμένα πάντα) της μπάντας χωρίς να σημαίνει ότι η Melissa φταίει σε κάτι ή ότι δεν είναι καλή μπασίστρια... Απλά ο Corgan είναι από ότι ξέρω λίγο psycho... (κάπου είχα διαβάσει ένα άρθρο για τον Corgan... Στο ΒΗΜΑ νομίζω...)

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου