Προς το περιεχόμενο

ειναι ντεμοντε πλεον οι FLYING V?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Οι V είναι ΘΕΣΜΟΣ

Και με αυτό τελειώνει η συζήτηση.

Τι να λέμε τώρα ρε παιδιά; Και η ηλεκτρική κιθάρα γενικώς ήταν για μια περίοδο μπαναλ. Τώρα;

Όταν κάτι είναι θεσμός δεν επηρεάζεται από fads - όσο και να θέλουν τα fads και αυτοί που τα ακολουθούν να το πιστεύουν.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν λατρης ΚΑΙ κατωχος μια Flying V μπορω να πω με σιγουρια οτι με βολευει πολυυ περισσοτερο στο παιξιμο απο οτι η στρατ μου. Και φυσικα "πιανεις" κατα την γνωμη μου πολυ πιο ευκολα τις ψηλες νοτες. Οσο για το αν ειναι ντεμοντε πολλοι καλιτεχνες ακομα χρησιμοποιουν V και δεν ειναι και αγνωστοι.. ;D

One More Of Me...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθαρά γούστο είναι...Άποψή μου είναι ότι οι από τα 70's που τις έπαιρνε ο κόσμος δεν σταμάτησαν να είναι ντεμοντέ  :) μαρέσουν πολύ οι V αν και δεν είναι μες στους στόχους μου πλέον...Καλοκοιτάζω caparison horus με 27 τάστα!!! ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα με μια στεκα και δυο μπιλιαρδομπαλες δερνει καμια 10αρια φαντασου τι μπορει να κανει με τη V! ;D ;D

www.mario-art2.blogspot.com

www.mario-art.blogspot.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από μικρός γούσταρα μια V...Budget για πρώτη δεν υπήρχε και πήρα στρατ.Τώρα που μεγάλωσα συνεχίζω να γουστάρω V. Και ελπίζω να καταφέρω να πάρω αυτήν που έχω βάλει στο μάτι....

Guitarist in training

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου