Προς το περιεχόμενο

Βοηθείστε στην επιλογή κιθάρας! Αναποφάσιστος!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ok τότε. Απλώς είπα να στο επισημάνω μιας που ρώτησες για το πότε πρέπει να πληρώσεις εάν κερδίσεις τη δημοπρασία στο ebay... Όλα αυτά αφου θα τα κάνεις (εάν τελικά τα κάνεις) με κάποιον φίλο σου που ξέρει, ρώτα τον αυτόν και θα στα εξηγήσει. Καλό βράδυ!

 

Ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες φιλε! καλο σου βραδυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 59
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Πάντως για μένα σκέφτεσαι λάθος, να θες δηλαδή να πάρεις μία κιθάρα και να σκέφτεσαι πως θα την πουλήσεις πριν καλά καλά την πάρεις. Πρέπει να 'σαι σίγουρος για κάτι και να το πάρεις αλλιώς......

....another day.....another corpse....another reason...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....another day.....another corpse....another reason...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι λίγο πιο… σουλουπωμένο, όπως π.χ αυτό με headstock προς τα γούστα σου;

 

Δεν πολυκολαει το headstock με το υπερβολικο σωμα... :-\ κ δεν μου αρεσει ιδιατερα το σωμα της... αστο σου λεω καλυτερα... προτεινε μου λυσεις για το προβλημα αν γινεται κ οχι κιθαρες γιατι καταλαβαινεις η περιπτωση μου ειναι τραγικα δυσκολη... Ευχαριστω παντως για το ενδιαφερον σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως για μένα σκέφτεσαι λάθος, να θες δηλαδή να πάρεις μία κιθάρα και να σκέφτεσαι πως θα την πουλήσεις πριν καλά καλά την πάρεις. Πρέπει να 'σαι σίγουρος για κάτι και να το πάρεις αλλιώς......

 

Αυτο ειναι το προβλημα δυστυχως... πως θα φερω τον εαυτο μου σε κατι μονιμο κ πιο σιγουρο οσον αφορα την επιλογη... ειμαι οτι να ναι... το ξερω... μακαρι να ειχα στο πισω μερος του κεφαλιου μου την πανακριβη ονειρεμενη κιθαρα οπως οι περισσοτεροι εδω..

θα ελεγα πως καποτε θα την αποκτησω κ θα αγοραζα χωρις ενδοιασμους αλλες φτηνοτερες κιθαρες μεχρι τοτε... κ θα ενιωθα μια χαρα... αλλα τωρα... πραγματικα ειμαι σε δυσκολη θεση... μηπως να εδινα χρονο στον εαυτο μου περισσοτερο??? θα μου εκανε καλο?? η θα ημουν ξανα στα ιδια??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

κοιτα να δεις... δεν ειναι ασχημη... αλλα οπως πολλοι φαν του explorer σχεδιου θα πουν το ιδιο... δεν μου αρεσει το πανω κομματι απο την ακρη της ταστιερας στο σωμα που εξεχει πιο μπροστα απο την βαση του κατω κομματιου... δλδ οπως σε πολλους δεν αρεσει η futura για τον ιδιο λογο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορυ μαν! ειμαι περιπτωση! Ευχαριστω παρα πολυ για τις προτασεις κ την βοηθεια σου παντως!

 

τίποτα  ;)

....another day.....another corpse....another reason...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου