Προς το περιεχόμενο

Yamaha DTXpress IV Sound Module


lampofgod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρά , έχω ένα σετ από ηλεκτρονικά drums της Fame.Δεν είμαι ικανοποιημένος από το αποτέλεσμα (δεν περίμενα και τεράστιες δυνατότητες κιόλας) και θα ήθελα να ρωτήσω τι μπορώ να κάνω για να βελτιώσω την απόδοση! μπορώ να αντικαταστήσω την κεφαλή της Fame με την Yamaha DTXpress IV? ειναι συμβατή η κεφαλή με τα pads?Μήπως δεν αξίζει τον κόπο κ τα χρήματα και είναι καλύτερο απλα να προχωρήσω σε μια καλύτερη κ πιο ακριβή αγορά?Οποιαδιποτε συμβουλη καλοδεχουμενη  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Γεια χαρά , έχω ένα σετ από ηλεκτρονικά drums της Fame.Δεν είμαι ικανοποιημένος από το αποτέλεσμα (δεν περίμενα και τεράστιες δυνατότητες κιόλας) και θα ήθελα να ρωτήσω τι μπορώ να κάνω για να βελτιώσω την απόδοση! μπορώ να αντικαταστήσω την κεφαλή της Fame με την Yamaha DTXpress IV? ειναι συμβατή η κεφαλή με τα pads?Μήπως δεν αξίζει τον κόπο κ τα χρήματα και είναι καλύτερο απλα να προχωρήσω σε μια καλύτερη κ πιο ακριβή αγορά?Οποιαδιποτε συμβουλη καλοδεχουμενη  :)

Αν περνει midi το σετ βαλτο μεσω midi σε κανα pc να δεις αποτελεσμα με superior drummer προγραμμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου