Προς το περιεχόμενο

John Scofield / Medeski, Martin & Wood - 'Hottentot'


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι καλή, άριστη ακρόαση!

Να 'σαι καλά ρε Νάσο!

Όλα τα λεφτά στο 3:51 που του φεύγει και στα π@π@ρι@ του (ή αφήνει να του φύγει)!

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Το αγαπημένο μου του Sco. Οι δε Medeski, Martin & Wood είναι το απόλυτο rhythm section. Σκοτώνουν!

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα live των MMW είναι τελείως πορνό!  ;D

Δείτε και σε άλλα, κανονικότατο σεξ λέμε επί σκηνής  :o

 

Εδώ και μερικά χρόνια είναι το αγαπημένο μου άκουσμα, τους ανακάλυψα από τον (τεράστιο) Sco (φαντάζομαι κ άλλοι κιθαρίστες).

 

Τα έχω λίωσει τα βιντεοζ απο Youtube - μακάρι να τα έβρισκα σε καλή ποιότητα, ολα αυτά τα λαιβ από φεστιβάλ κλπ. αλλά δεν υπάρχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τα έχω λίωσει τα βιντεοζ απο Youtube - μακάρι να τα έβρισκα σε καλή ποιότητα, ολα αυτά τα λαιβ από φεστιβάλ κλπ. αλλά δεν υπάρχουν.

Για κοίτα αυτό ειναι HD καταπληκτική ποιότητα κοντά μία ώρα!

Ακολούθησε το λινκ ο τύπος έχει ανεβάσει πολλές συναυλίες απο το Mezzo , δορυφορικό κανάλι σε HD !

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=193690.0

 

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρεις φορές τους έχω δει (δύο Παρίσι και μία Λονδίνο) και πήγα επί τούτου! Το απόλυτο γκρουπ στο είδος του. Μεγάλο σχολείο η χρήση vintage keys από τον Μεντέσκι όσο για τους άλλους δύο είναι πραγματική φωτιά-μάθημα επίσης για τους έλληνες ντράμερ πως μπορείς να έχει κολοσσιαία τεχνική και να μην κάνει γέμισμα κάθε 4 μέτρα ή να κρατάς ένα groove για ώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου