Προς το περιεχόμενο

ειμαι 7 και παιζω με τον ozzy


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιό είναι το ηθικό δίδαγμα;

...

...

...

...

 

Πως το κομμάτι είναι τόσο εύκολο που το μπορεί να το παίξει άνετα και ένας 7χρονος...

Ορκισμένος Μπλουζάς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Όλο αυτό μοιάζει υπερφυσικό.Εγώ πιστεύω οτι το εντυπωσιακό δεν είναι τόσο οι κιθαριστικές ικανότητες του μικρού που δεν και τρομερές όσο το ότι μπορεί και παίζει σε τέτοια ηλικία μπροστά σε τόσο κόσμο και είναι χαλαρός και δεν κάνει λάθη.

Εγώ θυμάμαι στο σχολείο που έπαιζα σε ένα θεατρικό στο σχολείο ήμουν γεματος άγχος,πόσο μάλλον να βγαίνεις μπροστά σε τόσο πολύ κόσμο και να παίζεις με τον ozzy!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχώς εμένα ο πατέρας μου στα 3 μου δεν μου αγόρασε την πρώτη μου κιθάρα...

Και δυστυχώς στα 21 μου είμαι με μια squire και κανω οικονομίες με 2 δουλειές για να πάρω μια κιθάρα σαν αυτή που έχει ο μικρός...

Ίσως αν μάθαινα πρώτα τα ντο ρε μι και μετά την α-β να έπαιζα σαν και το παλικαράκι στα 7 μου κ όχι στα 21 μου....

Το παλικαράκι στρώθηκε στην δουλειά για αυτό το κομμάτι και ότι το παίζει με τέλειο δαχτυλισμό σημαίνει ότι από τα 5 του ασχολείται με την κιθάρα!

Επίσης προσέξτε ότι παίζει με κανονική και όχι με παιδική...Το παιδί είναι αστέρι!

Μπορεί να μην είναι το πιο δύσκολο σολο όλων των εποχών αλλά όταν το παίζει ένα 7χρονο άριστα,μπροστα σε τρελό κόσμο και χωρίς λάθος σημαίνει ότι το έχει λιώσει το κομματι!

Μπράβο στον μικρό

5/5

Guitarist in training

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχώς εμένα ο πατέρας μου στα 3 μου δεν μου αγόρασε την πρώτη μου κιθάρα...

Και δυστυχώς στα 21 μου είμαι με μια squire και κανω οικονομίες με 2 δουλειές για να πάρω μια κιθάρα σαν αυτή που έχει ο μικρός...

Ίσως αν μάθαινα πρώτα τα ντο ρε μι και μετά την α-β να έπαιζα σαν και το παλικαράκι στα 7 μου κ όχι στα 21 μου....

Το παλικαράκι στρώθηκε στην δουλειά για αυτό το κομμάτι και ότι το παίζει με τέλειο δαχτυλισμό σημαίνει ότι από τα 5 του ασχολείται με την κιθάρα!

Επίσης προσέξτε ότι παίζει με κανονική και όχι με παιδική...Το παιδί είναι αστέρι!

Μπορεί να μην είναι το πιο δύσκολο σολο όλων των εποχών αλλά όταν το παίζει ένα 7χρονο άριστα,μπροστα σε τρελό κόσμο και χωρίς λάθος σημαίνει ότι το έχει λιώσει το κομματι!

Μπράβο στον μικρό

5/5

 

Ψόφησα στο γέλιο! Είσαι θεός! χαχαχαχαχα! Απλά επειδή σε νιώθω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

παιδια χωρις να θελω να γινω ρατσιστης,το παιδι ειναι ασιατης λογικο ειναι,δεν εχεται δει κατι τετοιους πιτσιρικαδες κολλημενους με το guitar hero.(χωρις αυτο να σημαινει οτι οποιος παιζει g.hero ξερει να παιζει και κιθαρα)

καλο παντως  ;D ;D ;D

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω οτι το εντυπωσιακό δεν είναι τόσο οι κιθαριστικές ικανότητες του μικρού που δεν και τρομερές

 

εχεις απολυτο δικιο,ολα τα 7χρονα στο σχολειο της γειτονιας μου παιζουν ετσι!

 

;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου