Προς το περιεχόμενο

Που θα βρω την fender jazzmaster?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρετε ειμαι θεσσαλονικη και θελω να βρω να δοκιμασω την fender jazzmaster αλλα σε οσους πηγα Μαυρομουστακη Ζαχο Τσελιο δεν την εχουν ετοιμοπαραδοτη!Ολοι μου λενε πως πρεπει να την παραγγειλω που συνεπαγεται οτι πρεπει να την αγορασω κιολας! >:(

Εχει κανεις καμμια ιδεα που μπορω να την δοκιμασω?

Με ενδιαφερει η Αμερικανα αλλα δεν ξερω το κοστος της οποτε η classic player ειναι και αυτη στην λιστα, αλλα απο οτι ακουσα στο φορουμ πρεπει να δεχτει μερικες αλλαγες για να ακουγεται σαν καλη jazzmaster!ακουω προτασεις...

So be Playful!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Η classic player δεν θα ακουστεί ποτέ σαν αμερικάνικη. H Japan μπορεί!

 

Για το άλλο ερώτημά σου δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω. Και Αθήνα πάντως δεν την έχει κανείς την AVRI... από όσο ξέρω τουλάχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να καταλαβω υπαρχει εκτος απο μεξικανικη και ιαπωνικη?

Αλλα το οτι δεν θα ακουστει ποτε σαν αμερικανικη δεν ειναι και αρνητικο!

Αρκει να ειναι αξιοπρεπεις ο ηχος της

So be Playful!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι βέβαια!

 

Ρίξε μια ματιά στα γνωστά ιντερνετικά μαγαζιά, thomann, dv247 κτλ. Θα δεις και τις τρεις!

 

Ναι δεν είναι αρνητικό. Ανάλογα τι θέλει κανείς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Την παραγγέλνεις απο ΤΗΟΜΑΝΝ

2. Την δοκιμάζεις για 10 - 15 ημέρες.

3.α) Σου αρέσει και την κρατάς.

3.β) Δέν σου αρέσει και την επιστρέφεις ΧΩΡΙΣ να σου γίνουν ερωτήσεις και ΧΩΡΙΣ να υποχρεούσαι να δώσεις εξηγήσεις, και σου επιστρέφεται το αντίτιμό της.

 

Τόσο απλά  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η classic player δεν θα ακουστεί ποτέ σαν αμερικάνικη.

 

και γιατι αυτο φιλε μου?

...την εχω την classic player 60' και μπορω να πω οτι την θεωρώ ισάξια με μια u.s.a και  καλύτερη απο highway 1....άποψη μου βεβαία.

 

φιλικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν παλι θες μονο απο ελλαδα υπαρχη ο στολας στην εθνικη οδο,και ο κοσμας στο μαρουσι βεβαια η καλυτερη λυση ειναι το thomann !!!

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την εχει το Arco στην Γλυφαδα www.arco.gr μεχρι προχθες που την δοκιμασα ηταν εκει τωρα να εισαι τοσο ατυχος που να εφυγε σε 5-6 μερες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε μια ερώτηση στον Στόλλα. Έχει μαγαζί και στην Θεσσαλονίκη. Ακόμα κι αν δεν την έχει, ίσως μπορεί να την φέρει για την δοκιμάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν παλι θες μονο απο ελλαδα υπαρχη ο στολας στην εθνικη οδο,και ο κοσμας στο μαρουσι βεβαια η καλυτερη λυση ειναι το thomann !!!

 

Η καλύτερη λύση δέν είναι ο Θωμάς, γιατί σε περίπτωση επιστροφής πληρώνεις και το κούριερ.

Άν την βρίσκει Ελλάδα χίλιες φορές απο εδώ. Λέμε σε περίπτωση που δέν καταφέρει να την βρεί οτι υπάρχει λύση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου