Προς το περιεχόμενο

Ενισχυτές μπάσου για funky και groove


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Γραψε κανεναν τιτλο της προκοπης γιατι βοηθεια δεν βλεπω να ερχεται (κανεις δεν θα καταλαβει τι ζητας ωστε να ανοιξει το thread σου)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ αν το ανοίξει πάλι θα ψάχνει να δει και τι εννοεί για φάνκι κ γκρουβ...

 

Για τι χρήση τον προορίζεις (σπίτι, πρόβες, λάιβ) πόσα χρήματα μπορείς να διαθέσεις, κάποιες προτιμήσεις που τυχόν έχεις. Αν έχεις ακούσει κάποιους και έχεις κάτι στο νου σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μάγκες εχώ στο νου μου τον hartke,λεφτά μέχρι 800 ευρό και τον θέλω για πρόβες αλλά και για live.Είμαι καινούργιος και ακόμα δεν τα έχω μάθει τα κόλπα πως λειτουργείται στο site και εκτός αυτού έπαιζα κόντρα μπάσο και δεν ξέρω πολλά από ενισχυτές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μάγκες εχώ στο νου μου τον hartke,λεφτά μέχρι 800 ευρό και τον θέλω για πρόβες αλλά και για live.Είμαι καινούργιος και ακόμα δεν τα έχω μάθει τα κόλπα πως λειτουργείται στο site και εκτός αυτού έπαιζα κόντρα μπάσο και δεν ξέρω πολλά από ενισχυτές

μιλας για COMBO ενισχυτη ετσι ???

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ριξε μια ματια και σε αυτον εδω,ο οποιος εχει και προενισχυση με λαμπα

http://www.thomann.de/gr/ampeg_ba300_210.htm

μπορεις επισης να κοιταξεις και για κανενα SWR

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλή λύση επίσης. Η GK έχει καλό όνομα και καλό ήχο με πολύ definition. Λίγο ξερός αλλά για φάνκ που τον θέλεις μιά χαρά θα είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι κεφαλοκαμπίνα λέω ή μήπως δεν επαρκούν τα χρήματα?Εγω έλεγα για hartke κεφαλοκαμπίνα απ'ότι έχω δει έχουν καλές τιμές.Έχει παίξει κανένας με hartke για να μου πει μία γνώμη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου