Προς το περιεχόμενο

I think I am in love...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είμαι λίγο καιρό για να εγκαινιάσω περίοδο περιφρόνησης. Στα 6 χρόνια ξαναελάτε :D

 

αρα λιγη υπομονη πρεπει να κανουμε!

και μετα θα μπορουμε να λεμε ελευθερα πως οι γυναικες πρεπει να μενουν στην κουζινα τους.......! :P :P :P :P :P :P

 

ωραια η Me'shelle ndegeocello η οπως στην ευχη την λένε!

(με χαλασε λιγο που μιλανε αυτες οι ξειγκλωτες σε ολο το κομματι και δεν μπορεσα να το ακουσω ετσι οπως ηθελα, αλλα γκρουβαρει ωραια! :)

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 127
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

αν και το μπασο μια χαρα το κρατησε! :)

 

Πρεπει να δεις ολο το dvd(και ασχέτως της κοπελιας)!Θα σου αρέσει πολύ πιστευω.Το κομματι το εβαλα και επειδη τραγουδάει.Παιζει πεντακάθαρα και γενικα πολύ αψογα!

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον:

Πως δίνεις περισσότερη ελευθερία στη γυναίκα σου? Μεγαλώνεις την κουζίνα...

2ον:

Ξέρω και άλλα ανέκδοτα με Αλβανούς, Εβραίους κλπ καθώς και με gay/lesbian/trans...

3ον:

Μήπως είναι ρατσιστικά και τα 2 παραπάνω και να μην τα πω? ΟΥΠΣ!!!

 

Έλεος ρε παιδιά... Κρατιέμαι αλλά δεν άντεξα... Η τύπισσα παίζει πολύ καλό μπάσο (εντάξει δεν είναι flea)... Το αν είναι όμορφη... Εμένα δεν μου αρέσει... Αλλά οκ δεκτό... Είναι λογικό να προσέχεις την εμφάνιση ρε Εύη... Εκτός και αν πιστεύεις ότι αν είχα γράψει ΕΓΩ το Smells Like Teen Spirit ότι θα πούλαγε... Τότε μιλάμε για άλλον πλανήτη και παράληλο σύμπαν... Και ναι σόρυ αλλά μπορώ να δω άπειρα βίντεοκλιπ από "τραγουδίστριες" με το volume στο Mute... Τώρα αν μας θεωρείτε λιγούρια, είμαστε...

 

ΑΛΛΑ!!! Για την μουσική θα κρίνω με κλειστά τα μάτια και χωρίς να με ενδιαφέρει τίποτε  άλλο.. Εδώ μωρέ ο Mick Jager (που είναι και σαν να τον έφτυσε ο διάολος στη μάπα) έχει πάει με ότι κινείται (οποιουδήποτε φύλου)... Κολλάμε στο αν σχολιάζουμε για την ομορφιά μιας γυναίκας? Το sex και το rock είναι κοντά κοντά... Παναγιά μου δλδ όλοι μας...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι λογικό να προσέχεις την εμφάνιση ρε Εύη...

 

Έλα ρε Μανώλη μη με βάζεις να επαναλαμβάνομαι.

Καταντάει κουραστικό.

Πήγαινε διάβασε απ την αρχή, που τη μουσική την κρίνεις κ με κλειστά τα μάτια, κ πες μου ποιος έκρινε μουσική...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγύριστο κεφάλι όμως!!  ;D

 

κάνε κι εσύ το ίδιο, και πες μας:

 

  • ποιος υποτίμησε το μουσικό της ταλέντο
     
  • ποιός ισχυρίστηκε πως μόνο λόγω εμφάνισης βρέθηκε εκεί

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την είδες ότι πήρες το ρόλο του χαμένου Κακαουνάκη με τις "δύσκολες" ερωτήσεις σου και νομίζεις και ότι κάτι κάνεις; Επειδή προφανώς δε ξέρεις να διαβάζεις εγώ λέω να πας να ασχοληθείς τι θεάρεστο έργο επιτελεί η άνω καμπύλη του μπάσου που είσαι ειδήμων στην τελική.

 

Επειδή δυτυχώς δε μπορώ να κλειδώσω εγώ το θέμα και μου ζητάς να εξηγήσω πράγματα που είπα 100 φορές λέω να σου απαντήσω μπας και καταλάβεις αυτή τη φορά. Με μηδενική ελπίδα ομολογώ...

 

1) Το σχολίασε κανείς το μουσικό της ταλέντο αγόρι μου; Μέσα στα σχόλια αν είναι ωραία ή μπάζο ασχολήθηκε κανείς;

2) Βλέπε πάνω ούτε το γιατί βρέθηκε εκεί κανείς δεν ασχολήθηκε. Με το αν είναι ωραία γκόμενα ή όχι ασχολήθηκαν 2 σελίδες. Σε ΜΟΥΣΙΚΟ φόρουμ.

Στο youtube δε λέω θα πήξει στα σχόλια μαλακίας. Γιατί όχι. Σε μουσικό φόρουμ είναι το λιγότερο απογοητευτικό.

 

Γκεγκε παιδί μου; Θες ξανά;

 

Αντε ρίξτε και κανένα κλειδάκι να μη ξαναρχίσουμε τώρα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Παιδιά, συγνώμη κιόλας, αλλά το καταντήσατε κουραστικό. Η Tal έχει ένα CV από εδώ μέχρι... απέναντι, το οποίο το δημιούργησε μέσα σε ελάχιστα χρόνια. Όχι λόγο εμφάνισης, αλλά λόγο παιξίματος. Τι να κάνουμε τώρα... Η κοπέλα είναι ταλέντο και αντί να ασχολείστε με αυτό, το ζήτημα σας είναι αν ανέβηκε επειδή είναι γκόμενα ή όχι... Θα μου πείτε και άλλοι είναι ταλεντάρες γιατί όχι και αυτοί; Τι να πω... έτυχε.

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Το θέμα έχει λήξει και μόνο τριβή φέρνει πλέον. Είναι αρκετά ευαίσθητο θέμα έτσι όπως τοποθετήθηκε αρχικά και έχουμε μια εκπρόσωπο του φύλλου απέναντι σε κάθε αρσενική άποψη.

Αρκεί.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου