Προς το περιεχόμενο

e_bay bidding


ikon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα το κοιταξω γιατι αν ειναι ετσι συμφερει πολυ περισσοτερο απο το Paypal (χρεωνει ενα 3% το οποιο οι περισσοτεροι πωλητες στο φεσωνουν αν και δεν επιτρεπεται)

 

τελικα ξαναδιαβαζοντας εδω

 

http://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_help-ext&eloc=588&loc=579&unique_id=1027&source_page=_home&flow=

 

πρεπει πλεον να δεχονται και προπληρωμενες καρτες οποτε εχεις δικιο (φτανει βεβαια φανταζομαι να εκδιδουν statement για να δεις το activation code)

Δέχονται

 

Εγώ για να το ενεργοποιήσω, μίλησα με την Τράπεζα και μου είπανε το activation code ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

το paypal fee στο χρεωνουν αφου ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙΣ βεβαια οχι κατα τη διαρκεια του transaction δηλ. με αλλα λογια σου λενε οτι αν θες σωνει και καλα paypal θα πρεπει να πληρωσεις το 3% ' date='παντως σε λιγο καιρο θα δωθει και σε εμας η δυνατοτητα συνδεσεις του τραπεζικου λογ/μου μας με το paypal οποτε φανταζομαι τα εξοδα θα μειωθουν κι αλλο....[/quote']

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το paypal fee στο χρεωνουν αφου ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙΣ βεβαια οχι κατα τη διαρκεια του transaction δηλ. με αλλα λογια σου λενε οτι αν θες σωνει και καλα paypal θα πρεπει να πληρωσεις το 3% ' date='παντως σε λιγο καιρο θα δωθει και σε εμας η δυνατοτητα συνδεσεις του τραπεζικου λογ/μου μας με το paypal οποτε φανταζομαι τα εξοδα θα μειωθουν κι αλλο....[/quote']

 

Καλά αυτό είναι άλλο! Superfunk έχεις μείνει λίγο πίσω :D υπάρχει δυνατότητα διασύνδεσης του τραπεζικού λογαριασμού σου με το pay pal από 1/3/2005! :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¶αα πές έτσι! Για χρεώσεις όχι άκομα αλλά έξω ισχύει άρα όπως είπες σε λίγο και εδώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...
Υπάρχει ενα γνωστό προγραμματάκι στο οποίο του λες μέχρι πόσα φράγκα είσαι διαθετιμένος να δώσεις και το προγραμματίζεις να χτυπήσει ενα λεπτό πριν κλείσει η δημοπρασία.

Ρε παίδες υπάρχει κανας καλός άνθρωπος να βοηθήσει και εμάς που δεν έχουμε πιστωτική; :roll: Ειδικά με το γερμανικό e-bay έχω πάθει πλάκα...

 

megale mhn trelenesai giati ena antikeimeno sto ebay pairne thn kanonikh tou timh esto kai thn teleytaia stigmh.yparxoun eykairies alla thelei poly psaksimo,den einai toso eykola kai fthna oso fainontai

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

αν παρω μια κιθάρα αξίας 1000 δολ απο το αμερικάνικο ebay ποσο θα μου κοστίσει τελικά με τελωνείο ( τα μεταφορικά γράφει οτι είναι 199 δολ)

 

:?: :?: :?:

 

:oops: :oops: :oops: βρήκα την απάντηση sorry δεν το είχα δεί :oops:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου