Προς το περιεχόμενο

ερωτηση για thomann


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας και παλι φίλοι μου :) Μια μικρη ερωτηση θελω να κάνω για το thomann. Θέλω να παραγγειλω ένα μόνιτορ για τα ηλεκτρονικά μου ντραμς και έχω βρει κάποιο οικονομικό (120 ευρώ). Η τιμή συμπεριλαμβάνει και τα μεταφορικά ή θα μου έρθει κανένα κοστουμάκι από το πουθενά? Και αν είναι πόσα παραπάνω θα πληρώσω? Ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας και παλι φίλοι μου :) Μια μικρη ερωτηση θελω να κάνω για το thomann. Θέλω να παραγγειλω ένα μόνιτορ για τα ηλεκτρονικά μου ντραμς και έχω βρει κάποιο οικονομικό (120 ευρώ). Η τιμή συμπεριλαμβάνει και τα μεταφορικά ή θα μου έρθει κανένα κοστουμάκι από το πουθενά? Και αν είναι πόσα παραπάνω θα πληρώσω? Ευχαριστώ πολύ

 

Θα πληρώσεις 20€. Πάνω από 300€ είναι δωρεάν.

 

Πράγμα που αναφέρεται ξεκάθαρα και στην πρώτη σελίδα του thomann βέβαια.  ;)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο κάποιο βάρος και πάνω χρεώνουν κάτι, αλλά δεν θυμάμαι πόσο.

Εγώ ειχα πληρώσει για 35Kgr (ενισχυτής) περίπου 50-60€ πριν απο 3,5 χρόνια.

Πόσα κιλά είναι το μόνιτορ που θέλεις?

 

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και δεν θα πληρώσω τίποτα άλλο έξτρα λόγω βάρους  ή όγκου πχ?

 

Αν δε μένεις σε νησί (γιατί εκεί εμπλέκεται και ελληνική μεταφορική) όχι. Μόνο τα 20€.

 

Για πολύ μεγάλο βάρος (π.χ. πιάνο) δεν είμαι σίγουρος. Ρωτάς τον υπεύθυνο πωλητή με ένα email.

 

Αλλά αν βρεις κάποιο φίλο (ή φίλους) που να θέλει κι αυτός κάτι, μπορείτε να φτάσετε το 300άρι μαζί. Συνηθισμένη διαδικασία αυτή.  ;)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και δεν θα πληρώσω τίποτα άλλο έξτρα λόγω βάρους  ή όγκου πχ?

 

delivery time: 4-6 days

 

Shipping Cost Calculator: Flatrate

You always pay 20,00 EUR shipping fee on regular items up to 30kg. Heavy and oversized items that have to be sent with a freight forwarding service will be charged with the actual shipping costs. Free shipping on orders of 299,- EUR and more.

 

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου