Προς το περιεχόμενο

George Avramidis - The Fall


g.avram

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

δεν θα σου κρύψω Γιώργο ότι με ξένισε το back groove αυτή την φορά και θεωρώ ότι έκλεψε μεγάλο μέρος από τις μικροδυναμικές της έκφρασής σου που μ αρέσουν κατά κανόνα σε όλες τις δουλειές σου που εχω ακούσει μέχρι τώρα... παρά ταύτα  μελωδικά το απόλαυσα (απλά λιγότερο από ότι θεωρούσα ότι θα μπορούσα υπό άλλες συνθήκες)...

 

ΥΓ παρεμπιπτόντως φιλιά στον Πίπη...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, npap είπε

δεν θα σου κρύψω Γιώργο ότι με ξένισε το back groove αυτή την φορά και θεωρώ ότι έκλεψε μεγάλο μέρος από τις μικροδυναμικές της έκφρασής σου που μ αρέσουν κατά κανόνα σε όλες τις δουλειές σου που εχω ακούσει μέχρι τώρα... παρά ταύτα  μελωδικά το απόλαυσα (απλά λιγότερο από ότι θεωρούσα ότι θα μπορούσα υπό άλλες συνθήκες)...

 

ΥΓ παρεμπιπτόντως φιλιά στον Πίπη...

Σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον και την ακρόαση! Χαίρομαι που το απολαυσες όπως είπες μελωδικά. Αλλάξαμε λίγο τον ήχο και τον κάναμε πιο ηλεκτρονικό προσπαθώντας να τον παντρέψουμε όσο καλύτερα γινόταν με τον φυσικό της τρομπέτας. Ευχαρίστως θα του τα μεταφέρω τα φιλιά σου στον Πίπη!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου