Προς το περιεχόμενο

Blade & Soul - Το νέο must game?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το πολλά υποσχόμενο MMORPG videogame για PS3 και PC μόνο (Η NCsoft που δημιούργησε το Lineage 2 και το Aion υπέγραψε συμβόλαιο με την Sony).

 

Σε πολλά παιχνίδια (για να μην πω όλα) αναρωτιόμουν γιατί το trailer ή τα εισαγωγικά και ενδιάμεσα videos να μην είναι ακριβώς σαν το gameplay του παιχνιδιού. Δε θα ήταν όλα τα games τέλεια? και όχι μόνο από άποψη γραφικών.

Ιδού το Blade & Soul :D

 

 

Παίζει να είναι το απόλυτο mmorpg game που πιστεύω θα κρατήσει όσο το WoW (μπορεί και παραπάνω) το βρήκα μόλις τώρα και σας το παρουσιάζω.

 

Είμαι ο μόνος που ενθουσιάστηκα? ;D

Ελπίζω να είναι τόσο καλό όσο δείχνει

 

 

 

Blade & Soul

http://www.youtube.com/watch?v=jiczpQsfZZE

Είμαι μελαχρινός αλλά έχω μυαλό ξανθιάς.Τι φταίει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει να είναι το απόλυτο mmorpg game που πιστεύω θα κρατήσει όσο το WoW (μπορεί και παραπάνω) το βρήκα μόλις τώρα και σας το παρουσιάζω.

 

Έτσι πιστεύαν και για το LOTR online και το Conan και... και... και... και...

 

Να μη σου χαλάσω τον ενθουσιασμό, αλλά το wow έχει κρατήσει την αγορά επειδή είναι ΠΟΛΥ απλό, τα "καρτουνίστικα" γραφικά του είναι άψογα και το διαχειρίζεται η πλέον ικανή και μερακλίδικη εταιρία σε gaming και πόσο μάλλον online gaming την τελευταία 20ετία.

 

Προσωπικά το trailer που είδα δε μου άφησε και τις τρομερές εντυπώσεις, μου θυμίζει περισσότερο τα 3d beat em up τα οποία δε μου λένε και πολλά. Σε σχέση με τα γραφικά του lineage κυρίως σε σχέδιο όχι τόσο σε υλοποίηση μου φάνηκε κατώτερο.

 

Προσωπικά δεν το βλέπω να έχει τη δυνατότητα να κερδίσει τόσο μεγάλο μέρος της πίττας των mmorpg.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Ας είμαι λιγάκι προσβλητικός: Δε μου αρέσουν τα manga γενικά. Τα αρχικά, ναι, αλλά αυτό το πράγμα, αυτή η σουπερ ούπερ επικούρα... την έχω βαρεθεί.

 

Ας είναι να πάει καλά το παιχνίδι, να χρειαστούν κι άλλη μουσική, να με προσλάβουν! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και έχω κάψει πολλές ασφάλειες με online games, απορώ που βρίσκει κανείς το χρόνο για τα περισσότερα σύγχρονα mmorpg...(κάθε φορά που ανεφέρεται ο όρος mmorpg θυμάμαι τον cartman  ;D )

 

Ένιγουέι, καλό φαίνεται για να είμαι και οντόπικ, δεν έχω δει mmorpg σε κονσόλα και είμαι περίεργος να το δω στην πράξη.

 

Όποιος γουστάρει και space καταστάσεις, ας τσεκάρει και το eve online αλλά προειδοποιώ: ΚΙΝΔΥΝΟΣ - ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΨΙΜΟ

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου