Προς το περιεχόμενο

Digital Drumpad


Προτεινόμενες αναρτήσεις

φίλε εμένα η άποψη μου είναι πως η πρώτη λύση δεν πρόκειται να σε βοηθήσει, ούτε καν για το κέφι σου. Αν προχωρήσεις σε αγορά ηλεκτρονικών drums χωρίς να θέλω να σε μπερδέψω παραπάνω πιστεύω πως αν έχεις την οικονομική δυνατότητα μέσα σε 1-2 μήνες να συγκεντρώσεις άλλα 200-300 ευρώ επιπλέον(μακάρι και παραπάνω  :)  ) κανε υπομονή και αγόρασε κατι ακριβότερο για απλά θα είναι πολύ καλύτερο κι έχω την εντύπωση πως δεν θα το μετανοιωσεις. Αν δεν μπορείς να μαζεψεις τοσα χρήματα τοτε οτι ηλεκτρονικά και να παρεις ειναι μια καλή αρχη για να παιζεις.

 

Kοιτα να δεις..δεν ειναι οτι αποφασισα να αρχισω ντραμς με μαθηματα κ ετσι και οπως λες για το κεφι μου το κανω...γι αυτο το λογο και θεωρω χαζο να δωσω 600 ευρω+ για να παρω ντραμς...αμα ηταν τα κραταω περιμενω λιγο ακομα και τσιμπαω μια γκιμπσον η μια στρατ γιουσα που ειναι και το οργανο με το οποιο ασχολουμε...γι αυτο ψαχνω λοιπον κατι σε πολυ χαμηλη τιμη μονο κ μονο απ την αποψη οτι δεν αξιζει εφοσον δεν ασχολουμαι σοβαρα να ξοδεψω τοσα χρηματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου