Προς το περιεχόμενο

GFS...και shipping..


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σε όλους!

 

Πριν αρχίσετε το κράξιμο...διάβασα ένα αντίστοιχο θρεντ που υπάρχει για τον κύριο jay και την εταιρία του...

 

τώρα, μπήκα σε επικοινωνία μαζί τους για 3-4 πράγματα που θέλω να παραγγείλω αλλά κάτι μου λέει πως η δεν κατάλαβαν τι τους είπα ή έχουν κάποιο αυτόματο σύστημα που απαντάει στα emails που δέχονται...

 

οπότε σας κάνω copy paste την αλληλογραφία...

 

Hi!

 

I'm interested in purchasing a few things for my guitars..

 

I am interested in a 2 pickguards (one for strat and one for tele)...one tele pickup...one set of les paul tuning pegs...

 

how much will this cost me?? and when (approximately of course) will these items be shipped after the payment??

 

Thanx!

 

και η απαντηση

 

Hi,

 

 

 

  Thanks for asking about this item. Guitarfetish.com sells ALL of our products exclusively on our website, so if an item is not found on our site via browsing or using the "Search" feature…it means we do not carry it at this point.

 

 

 

Sometimes we run out of an item temporarily- In that case there is no "BU" button… so if an item you are interested in has no buy button it means it is a current item whose inventory will be replenished within 30 days.

 

In general we try and ship all orders with one business day. Export orders and orders with different bill-to/ship-to addressed can often take day or two extra to verify and ship.

 

  Sometimes we run out of an item before the computer can remove it from the system- If an item is proven to be out of stock but has been added to your cart, we will give you the option to either cancel the order and receive an immediate refund or be put on the backorder list for fulfillment when the item arrives.

 

  Sorry we do not do custom orders, and I cannot advise on when an item will become available in the future.

 

 

 

Thanks,

 

 

 

Guitarfetish.com

 

Customer Support Department

 

 

μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι γίνεται με αυτό το μαγαζί?? Ενδεικτικά ήθελα να πάρω 2 pickguards, ενα μαγνήτη για tele, και ένα σετ κλειδιά για λες πολ...όλα μαζί βγαίνουν 73 δολλαρια...Πόσα θα μου στοιχίσει όλη η φάση...μεταφορικά συν τελωνεία συν ότι άλλο χρειάζεται?

 

Ευχαριστώ και αν υπάρχει απάντηση σε άλλο θρεντ...δείξτε μου! ;D

 

www.alexisgearstuff.com

www.youtube.com/alexisgearstuff

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Το μαγαζι ειναι μια χαρα,εχει δε ΑΥΤΟΜΑΤΟ υπολογισμο του shipping στο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ σταδιο της παραγγελιας σου (βλεπεις δηλ.το κοστος ΠΡΙΝ πληρωσεις) και μαλιστα σου δινει τη δυνατοτητα μεταξυ απλου και express shipping.

 

Τελωνειο δεν μπορει να υπολογισει βεβαια,συνηθως περνανε "αερα" σαν μικρη αξια.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μαγαζι ειναι μια χαρα,εχει δε ΑΥΤΟΜΑΤΟ υπολογισμο του shipping στο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ σταδιο της παραγγελιας σου (βλεπεις δηλ.το κοστος ΠΡΙΝ πληρωσεις) και μαλιστα σου δινει τη δυνατοτητα μεταξυ απλου και express shipping.

 

Πιο γρήγορος από μένα ........ ;D

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπωπω!!!

 

Τι ταχύτητα ειν' τούτη!!! ;D

 

Δεν πρόλαβα να κάνω ποστ ας πούμε και ήδη έχω απάντηση!

 

@ superfunk...

τι εννοείς "αέρα"?? δεν σε πιάνω..

www.alexisgearstuff.com

www.youtube.com/alexisgearstuff

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ superfunk...

τι εννοείς "αέρα"?? δεν σε πιάνω..

 

Σφαίρα, αβλεπί, χωρίς να το πάρουν πρέφα, ανευ δασμών.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα παραγγείλει πριν από ένα χρόνο 2 αλνίκο μαγνήτες γιά στρατοκάστερ κι ένα gibson style toggle. Ήρθαν μετά από 15 μέρες, τα μεταφορικά ήταν γύρω στα 10Ε αν θυμάμαι καλά, και τελωνείο δεν πλήρωσα. Το μόνο πρόβλημα ήταν ότι το toggle ήρθε χωρίς βίδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα παραγγείλει πριν από ένα χρόνο 2 αλνίκο μαγνήτες γιά στρατοκάστερ κι ένα gibson style toggle. Ήρθαν μετά από 15 μέρες, τα μεταφορικά ήταν γύρω στα 10Ε αν θυμάμαι καλά, και τελωνείο δεν πλήρωσα. Το μόνο πρόβλημα ήταν ότι το toggle ήρθε χωρίς βίδες.

 

Χμμ...πολυ ενδιαφέρον!

 

μήπως θυμασε ποια ήταν η επιλογή σου για Shipping? Express? USPS?...

 

btw..πως σου φάνηκαν οι μαγνήτες τους?? είναι καλοί? γιατί η τιμή τους εμένα προσωπικά με ξαφνιάζει λίγο..αλλά αν κρίνω με αυτά που λέγονται σ'αυτο το φόρουμ για gfs μαγνήτες μάλλον καλοί θα είναι! :)

 

ευχαριστώ για τις γρήγορες απαντήσεις σας!! :)

www.alexisgearstuff.com

www.youtube.com/alexisgearstuff

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η επιλογή δεν θυμάμαι ποιά ήταν ακριβώς, πάντως ήταν η στάνταρντ/φτηνότερη... ;D

 

Τα μαγνητάκια είναι μιά χαρά, φτηνή αξιοπρεπής λύση γιά squier. Δεν είμαι και ειδικός, πάντως μού ακούγονται ωραία, κλάσσεις ανώτερα από τα τής bullet/affinity.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα μαγνητες ειναι, ειδικα για τις πιο φθηνες κιθαρες. Ειχα παρει lil killer neck, alnico medium και 59 humbucker (alnico 5) για bridge για μια παλια μου squier strat

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου