Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πολύ ωραίο live,ωραίος ο χώρος αν και αποδείχτηκε λίγο μικρός.

Μεγάλη έκπληξη το οτι έπιαναν τα κινητά στο μαγαζί (δεν ήταν γεματο "κεραίες" όπως ήταν αναμενόμενο :D :D :wink: )

.Τα συγκροτήματα ήταν εξαιρετικά και επαιζαν ώριμα.

Συγχαρητήρια σε όλους και χάρηκα που σας γνώρισα και από κοντά.

 

ΥΓ1)Μόνο σε 2 μέλη έκοψε να φορέσουν μπλούζα με το nick τους και ήταν λίγο δύσκολη η επικοινωνία.Εγώ αρκέστηκα στο να φορέσω μπλε μπλούζα :oops:

 

ΥΓ2)jam ιδιαίτερα συγχαρητήρια για την μπάντα σου και τον ήχο σου.Θα σας παρακολουθώ στενά από δω και πέρα 8)

 

Χάρηκα που σας γνώρισα όλους.Θα τα πούμε το άλλο Σάββατο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 390
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φοβερή βραδιά!

Συγχαρητήρια στον yameth και όσους συνέβαλλαν στην οργάνωση του event και στις μπαντες που τα έχωσαν κανονικά! 8)

Χάρηκα πολύ που γνώρισα αρκετούς noizαδες αν και λόγω του πολύ κόσμου υπήρχαν και άλλοι που ούτε καν τους είδα.

Δυστυχώς δεν μπόρεσα να μείνω πολύ λόγω υπερβολικής κούρασης :?

Το επόμενο Σάββατο θα φροντίσω να έχω κοιμηθεί τις προηγούμενες μέρες και θα είμαι φρέσκος!! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν πραγματικά πολύ όμορφα στο Live. Και τα γκρουπς και όλα. Θα'θελα να μπορουσα να'παιζα κι εγώ με τη μπάντα μου, αλλά είχαμε 'αναδιαρθρωτικές κινήσεις' το τελευταίο διάστημα κι ετσι το χάσαμε. Μια ερώτηση:

 

Ο IxNiLaTiS είχε έρθει στο Live; :roll:

 

Είδα έναν τύπο βασικά που καθόταν κοντά στη σκηνή, με την πλάτη του γυρισμένη καθ'όλη την ώρα του Live, και δε θα με εξέπληττε αν ήταν όντως αυτός. Αν κάποιος τον είδε και του μίλησε, ας πει! :P

 

Ένα μπράβο κι από μένα σε όσους κουράστηκαν γι'αυτο το Live. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα υπέροχο Σαββατόβραδο. ωραίος κόσμος, μέλη- παλιοί και νέοι φίλοι του noiz, όλοι μαζί μια παρέα, οι μπάντες με ωραία εμφάνιση και μεράκι φρόντιζαν για την διασκέδασή μας, καλός ήχος και ξαφνικά..................... σκάει ένας παλαιστήνιος στο μπάρ :lol: :lol:

 

τί άλλο να ζητήσει κανείς. Και εγώ και η κοπέλα μου περάσαμε φανταστικά, συγχαρητήρια και ευχαριστώ σε όλα τα παιδιά που έπαιξαν τόσο ωραία, ευχομαι περισσότερες και μεγαλύτερες βραδιές noiz,

 

Οι καλύτερες στιγμές μου μουσικά οι intravenus, και η εκτέλεση του the end των doors, εκεί ολοκληρώθηκα,

 

Το noiz εδειξε τα "δόντια" του!!!!! 8)

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαγκες ωραια ηταν κριμα που δε σας γνωρισα ομως ολους. ειχε και αρκετους εκτος φορουμ και μια δυο φορες που ρωτησα ατομα επεσα σε ασχετους με το νοιζ οποτε αρκεστηκα που σε αυτους τους λιγους που γνωρισα. ηταν πολυ ωραια, ηρθα αθηνα μονο και μονο γιαυτο . και την αλλη εβδομαδα που θα ερθω για μια δουλιτσα ξερω που θα περασω το σαββατοβραδο μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Ένα ΜΠΡΑΒΟ σε όλα τα παιδιά κι από μένα κι εύχομαι αυτά τα events να έχουν συνέχεια στην πορεία του χρόνου με την στήριξη όλων μας...

 

ΥΓ...Βάλτε και κανά μπλουζάκι άλλη φορά...ή έστω κανά γαρύφαλλο στο πέτο...(εγώ φόραγα ...μούσι)...έψαχνα και τον Αντουάν (θα τον γνώριζα από το penthouse που θα κράταγε) αλλά φευ... :)

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως πήγε πολύ καλά!

Και σαν παίχτες και σαν κοινό το απολαύσαμε!

 

Ήταν ότι έπρεπε αυτό το live, γιατί τουλάχιστον σε μένα έδειξε ότι το noiz δεν είναι... οι τσακωμοί στο forum (που έγιναν χόμπυ το τελευταίο διάστημα) αλλά μια μεγάλη παρέα που ξέρει να "τα πράττει" δημιουργικά!

 

Καλή μας συνέχεια!

www.okband.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μπήκα σπίτι μετά το πολύωρο ταξίδι για Γιάννενα, και έτρεξα κατευθείαν στο PC για να δω απαντήσεις σχετικά με το live ...:D

 

Προσωπικά πέρασα ΤΕΛΕΙΑ! ¶ξιζε 1000% το ταξίδι μας Γιάννενα-Αθήνα έστω και για αυτό το μισάωρο που παίξαμε!!!

Χόρτασα χαιρετούρες & γνωριμίες, καλή μουσική καθώς και ΚΑΛΟ ήχο! :D

 

Θέλω να δώσω συγχαρητήρια στα παιδιά από τα υπόλοιπα συγκροτήματα γιατί έπαιξαν όλοι ΑΨΟΓΑ!!!

Κυρίως όμως θέλω να συγχαρώ τους Intravenus για την υπέροχη εκτέλεση του "Stars Die" και του δικού τους κομματιού "Odyssey" ;)

 

ΕΛΑΜΨΕ ΔΙΑ ΤΗΣ ΑΠΟΥΣΙΑΣ ΤΟΥ Ο ANTOUAN_Z (που μας είχε τάξει και camera για το event...:(:() ¶δικα τον αναζήτησα, μέσω μικροφώνου... :roll: :roll:

 

@Whitenoise & Johnny: Ευχαριστώ πολύ ;)

@Jam: Σε πρόλαβα ε? ΧΕ ΧΕ ...:lol: Τα μεγάλα πνεύματα συναντώνται.... :P

 

ΥΓ1: Ποια είναι η Βίλμα?

ΥΓ2: Είδα ότι κάποιος τράβηξε με βίντεο το live. Υπάρχει πιθανότητα να γίνει DVD και να το πάρουμε?

ΥΓ3: Όποιος έχει photos ας ανεβάσει PLEASE!!!

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου