Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator
ποποοοοοοοοοοο πρέπει ναχε πολύ φάση...μπράβο βλάκα antuan!!! 8)

 

το χειρότερο για μένα είναι οτι δυστυχώς οι NoThinG PerSonaL ΔΕΝ θα μπορέσουν να παίξουν το επόμενο Σάββατο...

ο λόγος είναι πολύ σοβαρός...και είναι θέμα υγείας....

πραγματικά ζητάμε συγνώμη απο τα παιδιά που το διοργάνωσαν όπως και απο τα μέλη του forum. είμαστε σίγουροι ότι η ώρα μας θα καλυφθεί όμορφα απο τις υπόλοιπες ή νεες μπάντες.

 

Και όχι μόνο...

 

Thinking people society

Fadeout

NoThinG PerSonaL

 

αποσύρθηκαν.

 

Ο όρος mini festival κινδυνεύει και είμαστε στη μέση. :(

Είμαι σε δύσκολη θέση...

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 390
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

να πω κι εγω οτι λυπαμαι πολυ που δεν καταφερα να ερθω.....δεν το πιστευω οτι στην αθηνα γινιταν ολα αυτα , και εγω ημουν στο νησι και επαιζα σε ενα σκυλαδικο 5ης κατηγοριας.em.icon.evil.png

σας ζηλευωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα ήθελα να ευχαριστήσω τον Jam για την πολύτιμη χείρα βοηθείας, και τον Yameth για την ευκαιρία να ακουστούν οι The Low Budget Orchestra. Έστω και μεταξύ συγγενών και φίλων.

 

Τα φιλιά μου σε Takis, Blue, Npap, Taq, Elavd και τους λίγους ακόμα που μπήκαν στον κόπο να ανταποκριθούν στο κάλεσμα της μπλούζας μου (είχα γράψει το nickname, αλλά οι περισσότεροι μάλλον είχαν καταρράκτη :? ).

 

Τάκη τί λες τελικά για το "χρέπι" την SG;? :wink:

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια είναι η Βίλμα?

 

 

Παιδιά δε θέλω να σας στενοχωρήσω' date=' αλλά η Βίλμα ήρθε για τους Pettish Fish...(αλήθεια) :D[/quote']

 

Ηλία... μπερδεύτηκα! :lol: :lol: Μας δουλεύεις ωρέ? :lol:

Δεν παίζουν με αυτά! Δηλαδή μένει Ιωάννινα ή Αθήνα?

 

(Τελευταία φορά που παρεκλίνω από το thread, αλλά σόρυ... το χέρι πάει μόνο του!!! :D :D :D :D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε σας δουλεύω!

Απλά η εν λόγω Βίλμα, ήρθε ως φίλη μιας γνωστής μου στο live. Μου τη σύστησε, αλλά δε συγκράτησα καν το όνομά της!!

 

 

Απλά, μετά από συζητήσεις με φίλους, συνειδητιποίησα για ποια μιλάμε και η αλήθεια έλαμψε!!!

 

ΚΑΙ Η ΒΙΛΜΑ ΑΚΟΥΕΙ PETTISH FISH :lol::lol::lol::lol:

 

 

YΓ: Από όσο ξέρω μένει Αθήνα... Μη με ρωτήσεις τίποτε άλλο...Δεν ξέρω! ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά... :cry:

 

Δεν πειράζει! Πάντως για να μην συγκράτησες όνομα, πρέπει να έχεις πολύ ωραία γυναίκα! Εύγε! :lol: :lol:

Και πως να μην παίξεις καλά σε τέτοιο κοινό! :wink:

 

Τέρμα μ'αυτό!

 

BTW, πέρα από την όλη παρουσία σας, για άλλη μια φορά μπράβο που κατεβήκατε από τόσο μακριά για να παίξετε μισή ώρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πειράζει! Πάντως για να μην συγκράτησες όνομα' date=' πρέπει να έχεις πολύ ωραία γυναίκα! [/quote']

 

ΟΝΤΩΣ!!! :D:D:D

 

BTW' date=' πέρα από την όλη παρουσία σας, για άλλη μια φορά μπράβο που κατεβήκατε από τόσο μακριά για να παίξετε μισή ώρα![/quote']

 

Σε ευχαριστώ πολύ! ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου