Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 390
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

σειρα εμφανισης

 

nice price

εμεις

intravenus

εσεις

x-piral

 

Η σειρά ειναι stadar;

 

Επισης θελω να ρωτησω τις αλλες μπαντες 2 πραγματα.

 

1. Τελικα ειμαστε οκ να φερω τη βαση μου για τα πληκτρα; Πειτε μου για να ερθω απο νωρις να στησουμε.

 

2. Επειδη δεν θα εχουμε ενισχυτη μπάσσου κιθαρας, μπορουμε να δανειστουμε απο καποιον απο εσάς; Αν ναι τι ενισχυτη θα εχετε;

 

Αναμενω για να κανονισουμε.

Thanx

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

chaostar οσον αφορα την σειρα την ειδα απο τα news section που γραφει για το δευτερο σαββατο οποτε μαλλον ετσι ειναι.αν κανω λαθος θα με διορθωσει ο yameth μην σας παρω στον λαιμο μου.

 

η βαση ειναι οκ απο μας ελξις.δεν ξερω και οι αλλες μπαντες αν ειναι οκ.

 

ενισχυτες εχει ενα μπασου το μαγαζι hartke

 

για κιθαρα εχουμε ενα rivera που θα φερουμε(να δω που θα χωρεσει να περασει απο το πληθος 8O

βιρα κι'εχει ο Θεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει βασεις για hi-hat και για πιατινια νομιζω 3.τωρα αμα παιζεις με παραπανω πιατινια 8O

παντως 2 crash-1 ride τα καλυπτει το μαγαζι.

παρε κανενα extension boom με τον connectora του αν θες.κατι τετοιο θα κανω 8)

βιρα κι'εχει ο Θεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά ήταν το Live!

Δυστυχώς όμως, βλέπω ότι συμμετείχαν πολλά άτομα τα οποία δεν γνώρισα. Προσωπικά πέτυχα τους Taq, Yameth, Superfunk, Skatembora, white noise, Jam, Electrictabs, Takis, Blue, Rivera, Elavd, Giorgos, Eyeprotocol, kotsadoros και ίσως να ξεχνάω και κάποιους. Εγώ ήμουν με ένα μπλουζάκι diy και περιφερόμουν πάνω – κάτω.

 

Tespa θα τα πούμε ξανά το επόμενο Σάββατο...

Άκου να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτείνω αυτό το Σάββατο, κάπως να γίνει και να οργανωθείτε παιδιά ώστε να γνωριστείτε μεταξύ σας.

Πχ να ζητήσει ο Yameth σε κάποια φάση να σηκώσουν τα χέρια όλοι οι ΝΟΙΖ-άδες του μαγαζιού :P (ξέρω-ξέρω βλακεία, αλλά αυτό μου ήρθε τώρα!!! :lol:)

 

Εγώ πχ το προηγούμενο Σάββατο, υπήρχαν άτομα που δε τα γνώρισα, ενώ ήταν εκεί πχ whitenoise, electritabs, skatebora κλπ και είναι κρίμα...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nuno and the band will be there too!!!

θα ρθουμε με τα παιδιά μετά την πρόβα μας..Ελπίζω να φτάσουμε κατά τις 10...δυστυχώς δεν θαμαστε από την αρχή..

Ωστόσο πέρα από την έλξη που πάντα μου ασκεί ένα live, σημαντικό κίνητρο είναι να γνωρίσω και τους noizαδες.

Δεν έχω και μπλούζα του bettencourt ρε γαμώτο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστηχως κι εγω μονο τον elavd και τον Yameth καταφερα και γνωρισα....αλλα το Σαββατο θα βαλω μπλουζακι...:P

 

@ΚΙD. Μπορουμε να χρησιμοποιήσουμε τον ενισχυτή σας;

 

ΥΓ. Θα ειμαι απο το soundcheck με την βαση. Αν καποιος εχει προβλημα και θελει να παιξει με του μαγαζιου ασ το πει σημερα να μην κουβαλαω τσάμπα

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου