Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 390
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

δε νομιζω....... :lol:

(τουλαχιστον τοσα χρονια στο κουρμπέτι δεν εχω γνωρισει κανεναν... :wink: )

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι ΤΡΥΠΕΣ φτασανε καποια εποχη να παιρνουνε απο 1,5 εκκατομυριο π.χ ο καθενας ανα συναυλια.Ασχετο αμα δεν υπαρχουνε τωρα....αλλα εχω και αλλα παραδειγματα μην τα πουμε ομως τωρα εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε νομιζω....... :lol:

(τουλαχιστον τοσα χρονια στο κουρμπέτι δεν εχω γνωρισει κανεναν... :wink: )

 

Αν εννοείς ανθρώπους που βγάζουν χρήματα μόνο από live/δισκογραφία έχεις δίκιο, είναι ελάχιστοι έως ανύπαρκτοι μάλλον.

 

Αν εννοείς γκρουπ που τα μέλη τους είναι και σεσσιονάδες, ηχολήπτες, σκυλάδες, κλπ, είναι αρκετοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ρε παιδια που δεν ειμαι στο..κουρμπετι πως τυχαινει να ξερω τουλαχιστον 5 ατομα(πολλα ε; :lol: ),που ειναι επαγγελματιες μουσικοι και ζουν αποκλειστικα απο αυτην; :roll: :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι βγαινουν εκτος θεματος σιγα σιγα... :D

 

¶λλωστε για αυτό το θέμα NOIZ Live έχει 356 posts ήδη...

 

Είναι ένα πολυ-επίπεδο thread!!! :D :roll:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ υπάρχουνε (& ποιος σου ειπε οτι 1,5 εκατομμυριο που πηρες ΚΑΠΟΤΕ φτανει για να ζησεις μια ζωη...) :lol:

 

ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ενασχολουμενοι με την ΕΝΑΛΑΚΤΙΚΗ μουσικη (ας την πουμε.. ΡΟΚ) (οχι Τσακνηδες και Μαχαιριτσες βεβαια..) ΔΕΝ υπάρχουν (και δεν γινεται βεβαια να υπάρξουν...)

 

Δεν μιλαω βεβαια για σεσσιοναδες που παιζουν τα..παντα (& λιγο...ροκ οποτε λαχει...)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα μια και το συζηταμε,εδω ξερω επαγγελματια πολυ γνωστο μουσικο και αψογο παιχτικα,ο οποιος για να βγαλει μονο και μονο παραπανω χρηματα εκανε συμβολαιο με εταιρια και βγαζει μουσικη για......τσοντες!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα μια και το συζηταμε' date='εδω ξερω επαγγελματια πολυ γνωστο μουσικο και αψογο παιχτικα,ο οποιος για να βγαλει μονο και μονο παραπανω χρηματα εκανε συμβολαιο με εταιρια και βγαζει μουσικη για......τσοντες!!!![/quote']

 

Ρε μπα και να το αφησω το Χεβι Μεταλ; :P

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου