Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εύχομαι σε ΟΛΑ τα γκρουπ που θα παίξουν σήμερα ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!! :D

 

Μακάρι να μπορούσα να ερχόμουνα κι εγώ πάλι...

 

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ VIDEO ΑΠΟ ΤΟ EVENT!!! ;);)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 390
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Λοιπόοοον....

Χθες δεν είχε τον κόσμο του προηγούμενου Σαββάτου αλλά αυτό δε σημαίνει οτι το μαγαζί δεν ήταν και πάλι γεμάτο!

 

Επίσης ο ήχος πιστεύω ότι δεν ήταν τόσο καλός όσο την προηγούμενη φορά...

 

Σημασία έχει όμως ότι περάσαμε καλά!

 

και οτι είναι πολύ διαφορετικοί από τα avatar τους και ο Αντουαν, και ο octapus, o giorgos ο KID, o Dr-Rythm και βέβαια ο eye-protocol (που μεταξύ μας τον περίμενα λίγο πιο τσογλανάκι 8) )

 

Τέλος χάρηκα πολύ που είδα και πάλι μετά από πολυυυ καιρό (βλ. Noiz Party - Πολύ vintage εποχές...) τον cos_dr

 

Yameth πρέπει να αισθάνεσαι πολύ περήφανος που έχεις καταφέρει να μαζέψεις μουσικούς από όλη την Ελλάδα, από όλες τις ηλικίες και να τους κάνεις μια παρέα...

 

Καλή συνέχεια κύριοι!

www.okband.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περάσαμε πολύ ωραία χτες το βράδυ.........!!!

Η βράδια είχε απ'ολα... nice price, ελξις, intravenus, x-piral κι εμάς !!!! Ήταν πολύ κάψιμο βραδιά για μένα! Χάρηκα επίσης ιδιαιτέρως που γνώρισα επιτέλους και τον antouan_z, αλλά και τον rivera και τον Kid και τον yameth και πολλούς άλλους !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα ηταν,γνωρισα πολλα ατομα,αν και δεν μπορεσα να κατσω μεχρι τελους λογω υποχρεωσεων.Παιδια ειδα κανα-δυο να τραβανε video,θα μπορεσουμε να τα παρουμε και εμεις;

Και αν εχει γραφτει κανα cd απο την κονσολα δεν ρωτησα τον yameth.

Οποιος ξερει κατι ας μας ενημερωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι παιδιά, σας παρακαλώ κι εγώ, όσοι έχετε τραβήξει όλο ή μέρος του live να μας πείτε πώς μπορούμε να το πάρουμε κι εμείς. Ειδικά οι φίλοι και φίλες των x-piral που είδα κρατούσαν "βαρύ πυροβολικό" από κάμερες και φωτογραφικές μηχανές! Κι ο Kid αν έχει τραβήξει τίποτα καλά πλάνα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ειταν παρα πολύ καλά...Λιγο ο ηχος μας τα χαλασε προς το τελειωμα (παλι δεν ακουγομουνα :( ) αλλά δεν νομιζω πτι με πειραξε και πολύ.

 

Ευχαριστηθηκα πολύ τους nice price (πολύ ωραια η φωνη) αν και θα τους ηθελα λιγο πιο ζωντανούς στην σκηνή.

 

Πολύ καλοί και οι Eλξις τους οποιου και ευχαριστημουμε ιδιαιτερα για τη βοηθεια τους με τον εξοπλισμο (δεν σας προλαβα μετα παιδια να σας χαιρετισω).

 

Οι Intravenus πολύ τεχνικοι αλλα δεν ειμαι σε θεση να τους κρινω, διοτι δεν ακουω αυτοι την μουσική.

 

Τελος οι U.S.A ειταν λιγο αγχωμενοι πραγμα κατανοητο μετα απο τοση ωρα αναμονη και αρκετα περιορισμενο χρονο επι σκηνης. Ομως πολύ ωραια παρουσια και αν στρωσουν λιγο την φωνη τους θα τα πανε πολύ καλά.

 

Εμεις τωρα βγηκαμε μετα απο περιπου 8 ωρες ορθοστασιας αλλα ελπιζω οσοι μεινατε να περασατε καλα μαζι μας.

 

Χαρηκα παρα πολύ που γνωρισα πολλους απο εσας (cos_dr, antouan_z, octapus, rivera, Kid, yameth, chriss_crazy, giorgios και νομιζω μερικους ακομα).

 

Αυτα και ελπιζω σε ανανεωση του event τωρα που ανοιγει ο καιρος

 

ΥΓ. Eyeprotocol ειχες ερθει τελικα;

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Chaostar δεν ήμασταν αγχωμένοι :D απλά όπως είπα στην αρχή, 3 μέρες πριν το live έφυγε ο μπασίστας. Και απλά φοβόμασταν τα τυχόν λάθη με τον καινουργιο. Πάντως όλες οι μπάντες ήταν πολύ καλές. Αύριο θα ανεβάσω και φωτογραφίες από ολα τα group.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια και από μένα σε όλα τα group. Δεν ήμουν και το προηγούμενο Σάββατο για να συγκρίνω, αλλά το όλο event ήταν super. Εύχομαι να καθιερωθεί και να δυναμώνει χρόνο με το χρόνο..

Θα θελα να αναφερθώ ακόμα πιο ειδικά στους Intravenus που προσωπικά με αφήσαν άφωνο καθώς δεν είχα ιδέα για το τι μουσική έπαιζαν. Σαν οπαδός και γω των Camel θα θελα να πω ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά..

Και τέλος ένα thanks για την όλη διοργάνωση στον yameth..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα αγορινες μου......χαρηκα ιδιατερως το Σαββατο που γνωρισα πολλους απο εσας και μακαρι να ηταν δυνατο να σας γνωρισω ολους...εκεινο που μου εκανε εντυπωση ηταν οτι ολοι με περιμεναν με μαλλια και μεγαλο ηλικιακα....κατι δηλαδη σαν τον Βεγγο μεταλλα....μαλιστα ερχεται ο blue και μολις με βλεπει μου λεει:Εσυ εισαι μικρος ρε!!Ε....αμα ημουν μεγαλος και ελεγα τετοιες μαλακιες θα ημουν το πιθανοτερο ανωμαλος του ειπα...

Τες πα...παντως γενικα υπηρχε μια μικρη αμηχανια ,λογικο βεβαια μιας και οι πιο πολλοι συναντιοντουσαν πρωτη φορα και σε ενα χωρο που αν μη τι αλλο δεν ευννοουσε την συζητηση.....

Πολλα βασανακια σε whitenoise,giorgos,nuno,apos,octapus,vangelisorfas,chaostardr.rhythm kτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου