Προς το περιεχόμενο

Avalon U5 Mono


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια σκεφτομαι να παρω αφτο preamp...

τι γνωμες εχετε?αξιζει για τα λεφτα του?

αν οχι ... μπορειτε να μου πειτε για καπιον αλλον περιπου στα ιδια λεφτα...

ευχαριστω πολυ!

ελπιζω να μου λυσετε το προβλημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δώσεις και μερικές ακόμα λεπτομέρειες για τον υπόλοιπο εξοπλισμό σου, τον χώρο σου, τι ακριβώς θέλεις να κάνεις κτλ, θα πάρεις περισσότερες και ολοκληρωμένες απαντήσεις  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πίστεψέ με, αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει, και θα το δει το θέμα και θα γράψει.

Απλά είναι άδικο για τους υπόλοιπους που περιμένουν επίσης απάντηση σε κάποιο δικό τους θέμα να κάνεις "bump" και μάλιστα τόσο σύντομα. Μάλλον το αντίθετο αποτέλεσμα από αυτό που περιμένεις, θα έχει τέτοια "τακτική"!  ;)

 

Λίγη υπομονή!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα.Μια απο τις καλες προενισχυσεις.Αξιζει τα λεφτα της.Γιατι ακριβως θες να την χρησιμοποιησεις? Τα υπολοιπα μηχανηματα σου ειναι της ιδιας κατηγοριας η κοντα? :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω φοβερα μηχανιματα...απλα ενα γνωστος μου μου ειπε οτι θα χρειαστω ενα preamp... εχω Μοnitors krk rokit rp 6 Καρτα ηχου Lexicon Lambda Mικροφωνο akg perception 100 ενα Μιdi Keyboard M-AUDIO keyrig 49 Akai mpd32 και εναν H/Y

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πίστεψέ με, αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει, και θα το δει το θέμα και θα γράψει.

Απλά είναι άδικο για τους υπόλοιπους που περιμένουν επίσης απάντηση σε κάποιο δικό τους θέμα να κάνεις "bump" και μάλιστα τόσο σύντομα. Μάλλον το αντίθετο αποτέλεσμα από αυτό που περιμένεις, θα έχει τέτοια "τακτική"!  ;)

 

Λίγη υπομονή!  ;D

 

εχει δικιο φιλε μου λαθος μου απλα ξερεις τωρα ειχα την καψα για να μαθω και παραφερθηκα...  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου