Προς το περιεχόμενο

περι αισθητικηε αποψης , χρωματα μαγνητων , βοηθηστε...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους...

 

 

Εχω μια ibanez rg2570 πρεστιγε σε ασημι χρωμα... παρακατω δειτε την φωτο...

εχω αποφασισει να αλλαξω μαγνητες και να βαλω τους νεους signature john petrucci dimarzio... σκεφτηκα λοιπον να μην τους βαλω σε μαυρο χρωμα αλλα σε αλλο χρωμα... παρακτω παραθετω καποια πολυ προχειρα bitmap που εφτιαξα για να μου πειτε την γνωμη σας... αν εχετε και αλλες ιδεεσ πειτε μου... επισης ξερει καποιος απο που θα μπορουσα να παρω dimarzio μαγνητες σε αλλα χρωματα εκτος απο μαυρο ? ο τομαν απο οτι ειδα δεν εχει...

 

Ευχαριστω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

μηπως ξερει καποιος γιατι δεν μπορω να ανεβασω φοτο ? μου γραφει οτι...

 

Έχετε ήδη στείλει αυτό το μήνυμα! Ίσως κατά λάθος πατήσατε το κουμπί Αποστολή δύο φορές ή κάνατε ανανέωση σελίδας.

 

 

εγω ομως δεν εχω στειλει τιποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει η φωτο φιλε!

παντως η λυση μαλλον ειναι πλαστικα covers που μπορεις να βρεις σε διαφορα χρωματα!

επισης κατι μοβ μαγνητες ,νομιζω dimarzio ειναι αλλα δεν θυμαμαι τι, θα πηγαιναν πιστευω αρκετα! ;)

 

 

μαλλον εχεις ξαναχρησιμοποιησει τη φωτο!το χω παθει και εγω. αλλαξε το ονομα της φωτογραφιας

www.mario-art2.blogspot.com

www.mario-art.blogspot.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι σαν τέτοιο ας πούμε?

 

http://www.universaljems.com/cart/bobbin.htm

 

ακριβως... μηπως ξερεις να μου πεις γιατι δνε μπορω να ανεβασω φοτο ? ολο καποιο προβλημα βγαζει... λεει οτι εχω ανεβασει ειδη μια φορα το αρχειο και πρεπει να το μετονομασω... πιο αρχειο να μετονομασω αφου δεν εχει ανεβει τιποτα .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως ξερεις να μου πεις γιατι δνε μπορω να ανεβασω φοτο ? ολο καποιο προβλημα βγαζει... λεει οτι εχω ανεβασει ειδη μια φορα το αρχειο και πρεπει να το μετονομασω... πιο αρχειο να μετονομασω αφου δεν εχει ανεβει τιποτα .....

 

 

Δέν θυμάμαι πώς αλλά το είχα πάθει κ εγώ κάποια στιγμή(κ είναι σπαστικό)!

Βγες απο την σελιδα κ ξαναμπές... :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια δεν ανεβαινουν με τιποτα οι φοτο... μου βγαζει συνεχως καποιο προβλημα... να μετοναμασω το αρχειο και κατι τετοια οποτε διαλεγω τον αλλο δρομο... η κιθαρα ειναι αυτη...

 

http://www.musicheaven.gr/html/modules/Splatt_Forums/attachment/096846fb93d404edac532cc08dfbee7b.0.Daves_IbanezRG2570EX_small.jpg.atch

 

θελω λοιπον να της βαλω επανω τους dimarzio crunch lab-liquifire

 

σκεφτηκα οπως προειπα να μην βαλω μαυρο χρωμα... τα χρωματα που μου κανανε εντυπωση που βγαζει η dimarzio ηταν το μωβ , το πρασινο , το μπλε και το κιτρινο... ποιο χρωμα πιστευετε οτι θα της πηγαινει περισσοτερο της συγκεκριμενης κιθαρας... αν παλι πιστευετε οτι θα γινει χαλια και καλυτερα να κρατησω το μαυρο πειτε το... σημειωτεων οτι δεν με ενδιαφερει η μεταπωλητικη τους αξια μετα... δηλαδη απο την στιγμη που θα τους κουμπωσω επανω με αυτους θα πεθανει αυτη η κιθαρα αρα δεν με πειραζει το γεγονος οτι μετα οι εγχρωμοι μαγνητες θα εχουν χαμηλη μεταπωλητικη αξια... αυτα

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αποψή μου είναι να βάλεις τους ασημί αν είναι άσπρη η κιθάρα σου!!!

Με πράσινους,μπλε,μώβ κ μπορντοροδοκόκκινο θα είναι σαν χριστουγεννιάτικο δέντρο! ;)

(Δες κ τα χρώματα που έβαλα στις λέξεις για να καταλάβεις τι εννοώ)

Ενώ οι ασημί θα είναι σαν καθρεύτης(αλλα η απόφαση είναι μόνο κ μόνο δική σου)

 

The stage is yours  aris 17561.... ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου