Προς το περιεχόμενο

Old Fashion meter Poems.. by Stevie


Stevie@

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε συ Stevie@, δεν έχω καμία σχέση με τη μουσική σου (αν και το δεύτερο -δεν το ξέρω - με την 80ίλα που βγαζε, μου άρεσε) αλλά είσαι motorhand. Και κρύσταλλο βρε συ. Ότι πατάς ακούγεται. Και σαφώς το χεις μελετήσει τ' όργανο.

Σ' ωραίος......

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπο χθες που πρωτοάκουσα το coconut shred II σε ψιλιάστηκα stevie... (το άκουσα άπειρες φορές) ;)

..μας "τάισες" και με τα σημερινά...

Mετά τον vai,τον vaughan και τον morse, δεν φανταζόμουν άλλοn steve να μου αρέσει τόσο στην εξάχορδη...respect!!! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαραδεκτος, διακριτικος, πανεμορφος, τρισδιαστατος και αυτονοητος θα ελεγα

 

Τι να σου πω αγορι μου εισαι ο μονος εδω μεσα που ανεβαζει συνεχεια χυμα κλιπακια σρεντιλα ολη την ωρα και τ'ακουω ξανα κ ξανα κι ασ μην το παει καπου. Χερας, παιχταρας τα'χουμε ξαναπει. Γενικα δε φτανει μονο αυτο αλλα στην δικη σου περιπτωση περισσευει.

 

Ανεβασε κ κανα δικο σου καμμια στιγμη με τρωει η περιεργεια πραγματικα.

 

 

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τετοια κριση που περναμε...σιγουρο ειναι ενα..θα δημιουργηθουν μεγαλες ΜΠΑΝΤΕΣ απο εδω μεσα !

Με εναν κι εναν !

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ίδια Παντελάκη μου τα ίδια Παντελή μου... Σοουουουουούπερ!!!

Πάλι πεντακάθαρο παίξιμο στα υπερ-γρήγορα σόλο με τη φράουλα να κερδίζει τις εντυπώσεις από τα μπλουζ λόγω μελωδικότητας και ηχοχρωμάτων... Τι να πω ρε συ Stevie@ μαζί με τον gregg είστε ότι καλύτερο έχω ακούσει στο noiz... keep on playin'!

YouHaveToBeHappyWithWhatYouHaveToBeHappyWith

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά με τόσο καλά λόγια τι να πω... σας ευχαριστώ πολύ ρε σεις με κάνετε να κοκκινίζω... η αλήθεια είναι ότι δεν παίζω και τόσο καλά.. αλλά όσο να ναι το ψιλοξέρω το εργαλείο.. Απλά κοιτάω να περνάω εγώ καλά να διασκεδάζω άσχετα αν ο τρόπος που παιζω είναι λάθος για άλλους.. για μένα όταν πιάνω την κιθάρα δεν υπάρχον κανόνες. Και μιλάω σοβαρά δεν το παίζω ταπεινός έχω ψωμιά ακόμα.... μπόλικα... ¨οτι σας αρέσουν τα κλιπάκια και ότι έχω τόσο θετικό feedback είναι ότι καλύτερο και σας ευχαριστώ πολύ.. :)

www.facebook-codes.info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ,πολύ καλός. You rock dude.

Άσε που θυμήθηκα οτι έχω φράουλες στο ψυγείο. Πάω να φτιάξω ένα strawberry smoothie  ;D.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαραδεκτος, διακριτικος, πανεμορφος, τρισδιαστατος και αυτονοητος θα ελεγα

 

Τι να σου πω αγορι μου εισαι ο μονος εδω μεσα που ανεβαζει συνεχεια χυμα κλιπακια σρεντιλα ολη την ωρα και τ'ακουω ξανα κ ξανα κι ασ μην το παει καπου. Χερας, παιχταρας τα'χουμε ξαναπει. Γενικα δε φτανει μονο αυτο αλλα στην δικη σου περιπτωση περισσευει.

 

Ανεβασε κ κανα δικο σου καμμια στιγμη με τρωει η περιεργεια πραγματικα.

 

 

Δεν σε καταλαβα.. και τα 2 δικά μου είναι δεν είναι backing tracks αν αυτό εννοείς.. ???

 

[glow=red,2,300]Πάρτε και ένας bonus πριν φύγω για Σ/Κ..[/glow]  ;D

Stevie@_-_ΣυνοδηγόςΚαφρίλα.mp3

www.facebook-codes.info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου