Προς το περιεχόμενο

Old Fashion meter Poems.. by Stevie


Stevie@

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To... stevie το κιθαρόνι ο μάστορας 8)

 

Δεν σε καταλαβα.. και τα 2 δικά μου είναι δεν είναι backing tracks αν αυτό εννοείς.. ???

Και τα γουρούνια που σφάζονται στο τελευταίο δικά σου ήταν? ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παράθεση από: Stevie@ στις 22:50 - 07/05/10

Δεν σε καταλαβα.. και τα 2 δικά μου είναι δεν είναι backing tracks αν αυτό εννοείς.. Huh?

 

Χαλαρωσε!!! Ειπαμε ειμαι φαν κ μεγαλος μαλιστα κ του παιξιματος και του στυλ σου ;)

 

Αυτο που εννοω ειναι πως με καθε κλιπακι σου με ψηνεις ολο κ πιο πολυ να ακουσω ενα ολοκληρωμενο κομματι απο σενα. Κοπλιμεντο ειναι μην παρεξηγεις

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ώρα πρέπει να την πέσω γιατί αναχωρώ για χαλκιδική αύριο,φιλιά στα μούτρα!!!

;D Αγαπητοί συμφορουμίτες σας παρουσιάζω το ULTIMATE HIT 2010.

 

[flash=200,200]http://www.esnips.com/doc/317ee21b-8e84-4157-8cb6-5f1c993f2001/Stevie@---Barbie-πάμε-παραλία-για-καφέ

www.facebook-codes.info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καθαρο παιξιμο...μπραβο :)

 

εχω κατεβασει σχεδον ολα αυτα που ποσταρες πολυ ωραιος παιχτης αν και πλεον δεν ακουω ουτε παιζω το στυλ σου μπορω να πω οτι εχουν φοβερη διαγεια στο πως ακουγονται σε συγριση με αλλους παιχτες του ειδους σου...

 

νταξ εισαι και παιχτρωνι και φαινεται

 

συνχαρητηρια keep on rocking....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κλάψω ρε παιδιά από τα σχόλια.  :'( Σας ευχαριστώ πάρα πολύ. Ανεβάστε και σεις ρε παιδιά εγώ το χω ψιλομ@μήσει το θέμα με τόσα uploads... Η κοινότητα του noiz πιστεύω πως είναι από τις καλύτερες. 8) Περιμένω να σχολιάσω τα δικά σας!  :)

www.facebook-codes.info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου