Προς το περιεχόμενο

Υποσυνείδητα μηνύματα


antente

Προτεινόμενες αναρτήσεις

XAXAAXAXAXAXAAX.......Nα μαι ο ατιμος.....αλα Φλωρινιωτης νταβαντζης σε αγνωστου προελευσεως(κατα προσεγγιση μαλλον Ταιλανδεζες) νεανιδες....που την βρηκες ρε SF ..με παρακολουθεις ατιμο ε;;;

 

Εγω θα εβαζα μια αλλη φωτο που ειμαι με 2 Ανατολικου Μπλοκ μωρα...αλλα ο Yameth θα την κατεβαζε στανταρ....για αυτο βολευτειτε τωρα με τα συγκεκριμενα ατριχα πιπινια...χαχαχααχ :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 91
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ΘΑ ΣΑΣ ΜΑΛΩΣΩ!

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΟΧΙ ΕΔΩ ΠΑΡΑΚΑΛΩ! :twisted:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¶ντε, ας φιλιώσουμε.

 

Simboy, μην είσαι τόσο ακατάδεκτος, λίγη πλάκα κάνουν τα παιδιά, και μάλιστα για πρόσωπα που σηκώνουν πλάκα, όχι επειδή είναι ομοφυλόφιλοι, αλλά επειδή μόνοι τους επέλεξαν να απασχολούν την κοινή γνώμη για αυτό το ιδιαίτερο χαρακτηριστικό τους. Δεν ξέρω αν εσύ στις παρέες σου συζητάτε μόνο για Ιερά Κείμενα και Φιλοσοφία, αλλά μην επικρίνεις τους άλλους επειδή χαλαρώνουν και με λίγο σεξιστικό χιούμορ.

 

Οι υπόλοιποι, σας θυμίζω ότι οι βρισιές απαγορεύονται, ενώ το σεξίστικό χιούμορ έχει πιο πολύ πλάκα όταν διατυπώνεται διακριτικά.

 

Ναι;

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¶ντε' date=' ας φιλιώσουμε.

 

Simboy, μην είσαι τόσο ακατάδεκτος, λίγη πλάκα κάνουν τα παιδιά, Δεν ξέρω αν εσύ στις παρέες σου συζητάτε μόνο για Ιερά Κείμενα και Φιλοσοφία, αλλά μην επικρίνεις τους άλλους επειδή χαλαρώνουν και με λίγο σεξιστικό χιούμορ.

 

Οι υπόλοιποι, σας θυμίζω ότι οι βρισιές απαγορεύονται, ενώ το σεξίστικό χιούμορ έχει πιο πολύ πλάκα όταν διατυπώνεται διακριτικά.

 

Ναι;[/quote']

 

Δεν ήξερα ότι είναι ακατάδεκτος όποιος δεν θέλει να κοροιδεύει τον άλλον

Δεν είμαι ακατάδεκτος και πολύ θα ήθελα να συζητάω για ιερά κείμενα και φιλοσοφία αλλά δυστυχώς δεν τα έχω καταφέρει ακόμα.

Ισως όμως θα έπρεπε να προσέξεις λίγο τη ροή της συζήτησης που από το πουθενά ο Αντουάν με διαφημίζει ως gay επειδή είπα σε έναν άλλον άσχετο από αυτόν χρήστη να μη κοροιδεύει με αυτό το τρόπο την προσωπική ζωή του Ρουβά κάτι που δεν τον απασχολεί ( πιστεύω )

Από εκεί και πέρα περί ορέξεως κολοκυθόπιτα

Αλλωστε την κοινωνία μας τη βλέπετε ........ ότι και να κάνει κάποιος πετάει και μια σχέση με ένα μοντέλο στα μέσα μαζικής ενημέρωσης και καθάρισε

Αλλά αυτό είναι άλλο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι ακατάδεκτος και πολύ θα ήθελα να συζητάω για ιερά κείμενα και φιλοσοφία αλλά δυστυχώς δεν τα έχω καταφέρει ακόμα.

 

 

Μηπως δεν εχεις ακόμα οσο ανοικτό μυαλό χρειάζεται....;

Και δεν μπορω να καταλάβω τι σε ενοχλησε;; Δηλαδή έλεος....Κανεις δεν νομίζω να μιλησε αρνητικα για τους ομοφιλοφυλλους...αλλωστε αλλο ομοφιλοφυλλος και αλλο καταγραγμενη π*****α.. Και ο Halford gay ειναι αλλα δεν κανει σαν τον κ.Ρουβα....

 

Μηπως δημιουργηθηκε θέμα από το πουθενα....;

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου