Προς το περιεχόμενο

Υποσυνείδητα μηνύματα


antente

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπόν άμα τα ακούσεις όλα, τα μόνα κομμάτια που έχουνε backwards message είναι τα empty spaces, και το nature trail to hell. Τα μυνηματα ακούγονται ξεκάθαρα, και για να μην ενοχλούν το κανονικό κομμάτι είναι μιξαρισμένα σε χαμηλή ένταση στο ένα κανάλι (δεξί νομίζω).

 

Το ένα λέει "congratulations. You've just discovered the secret message. Please send your answer to Old Pink, care of the funny farm, Chalfont" και το άλλο λέει "Satan eats Cheese Whiz"

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 91
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πάντων το θεϊκότερο όλων (ή μήπως να πω διαβολικότερο) είναι το kiss, kiss, kiss που ανάποδα λέει: I shot john lennon. Που βέβαια αν δεν διαβάσεις τους στοιχους δεν υπάρχει μια στο δισεκατομυριο να φανταστείς οτι λέει αυτό! Είναι απίστευτοι οι τύποι πάντως.

 

Επίσης γ%#$το είναι και της Britney. Παιδιά αξίζει να το ακούσετε!!! :lol: :lol: :lol:

 

Υ.Γ. Γιατί δεν μου εμφανίζεται η υπογραφή??? Ποιος δίαολος εχει βαλει το χεράκι του??? :evil:

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν αν δεν κάνω λάθος ο κιθαρίστας των παπαροκάδων χρησιμοποιεί το Metal Zone.

Who is the guitargeek now? :P

 

Ποιές σκοτεινές δυνάμεις τον έσπρωξαν σε αυτή την επιλογή?Όταν έψαχνε distortion μήπως εννοούσε teen distortion κατά τη στιχουργική του συναδέλφου του μουσικού Marilyn Manson?

 

σεικαλαμ οποπ:!:

 

 

Μιας και το ανεφερες..... Κατι φιλοι μου εχουν γνωρισει τους παπαροκαδες και λενε οτι ειναι και γαμω τα παιδια και καθολου κολλημενοι!!!!!! Μεταλλαδες "ως το κοκκαλο" με την καλη εννοια παντα....ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΜΑΣ....(μα τι μετριοφρων που ειμαι??? :lol: )

"Simplicity is gold"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος μου πει τι σημαινει KISS κερδιζει γλυφιτζουρι :wink:

 

Knights in Satan's Service

τί γεύση είναι το γλυφιτζούρι??? :D

 

Οποιος μου πεί τι σημαίνει AC-DC παίρνει το ίδιο γλυφιτζούρι!

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

White noiz ξέρεις πολλα!

 

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ!!!

 

 

"You know what you get when you play Twisted Sister's 'Burn in Hell' backwards? 'Go to church and pray on Sunday.' " Jay Leno, Comedian

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Να πω ότι είναι κρίμα που τη πέσαμε σαν τα γεράκια στο νέο μέλος, ο οποίος δεν πρόλαβε να εκφράσει θετική ή αρνητική άποψη για το θέμα.

(Που παρεπιμπτόντως γουστάρετε αφού έχει καλαμπούρι, καθώς οι σελίδες και τα ποστ αυξάνονται ραγδαία).

Κι εγώ στην αρχή το είδα με μισό μάτι καθώς έχουν προ-υπάρξει άλλοι "δαιμονισμένοι" ή "ερευνητές" που διαφήμιζαν τα sites τους με τ' ανεξήγητα θέματα, αλλά εδώ ο φίλος ακολούθησε και είχε σκοπό να συμμετάσχει. Δυστυχώς όμως τον βουτήξαμε από τη μούρη...

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κακό με τα κρυμμένα μηνύματα είναι πρώτον ότι είναι πολύ εύκολο να τα ακούσεις, αφού ο περισσότερος κόσμος με το που αγοράζει ένα cd, το πρώτο που κάνει είναι να μετατρέψει τα κομμάτια σε wav και να τα αντιστρέψει με το Cool Edit Pro, και δεύτερον ότι τα μηνύματα αυτά είναι πάντα τόσο σαφή, που αποκλείεται να χάσεις το νόημά τους.

 

Για παράδειγμα: "Όντως θα αλλάξουμε σε ήθος οι που ξέραμε ο έχων συνάξει αλλήλους το χάρο να χει ανάμεσα", από το "¶σε με να κάνω λάθος".

Μη μου πείτε ότι δεν είναι προφανές το τι θέλει να πει (ή ακόμα καλύτερα, πέστε μου τι σκατά λεει, γιατί μεταξύ συναγμένων αλλήλων, ων που ξέρανε, και του χάρου που θα' ναι κι αυτός ανάμεσα - λες και δεν έφταναν οι άλλοι - ομολογώ ότι κάπου χάθηκα...).

 

Πάντως, ο Wow! έχει δίκιο. Αυτή η ιστορία είναι τόσο παλιά, που εμείς οι λίγο - και τονίζω, λίγο - μεγαλύτεροι την έχουμε ήδη βαρεθεί.

 

Υ.Γ. 1 Το καρέ με την Jessica Rabbit είναι όντως εκπληκτικό.

Υ.Γ. 2 Χιονίζει.

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου