Προς το περιεχόμενο

Υποσυνείδητα μηνύματα


antente

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τουλάχιστον δεν είναι άλλο ένα βαρετό post

 

 

ΟΧΙ ΡΕΕ ΦΙΛΕ.......

 

Το ποστ ειναι παρα πολυ καλο (σοβαρα)

Απλα καποιοι, συμπεριλαμβανομένου και εμένα, γραφουν την αποψη τους..

Μην αρπαζεσαι, Φιλικα γιδοκουρεας!!!

"Simplicity is gold"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 91
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τουλάχιστον δεν είναι άλλο ένα βαρετό post

 

 

 

 

Aν θεωρεις τα post βαρετα...δεν καταλαβαινω το λογο που εγινες μελος σε αυτο το φορουμ.... :D

 

Επισης αντεστρεψα και το δικο σου μηνυμα το οποιο λεει:Ειμαι ο διαολος και θα σας παρω και θα σας σηκωσω.....

 

Κατι ειχε πει ο Εyeprotocol για τον τροπο που νεα μελη πρεπει να προσεγγιζουν το φορουμ...για να το ξαναθυμηθουμε :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικοί από εσάς είστε (ευτυχώς) πολύ νέοι, αλλά οι πιο παλιοί θυμόμαστε ότι αυτή είναι μία παλιά ιστορία. Ξεκίνησε πριν περίπου 20 χρόνια, όταν η επίσημη εκκλησία ανακάλυψε τις ακόμη παλαιότερες καταγγελίες που είχαν δημοσιευθεί από τη δεκαετία του 70. Οι "καταγγελίες" ήταν απλά δημοσιογραφικές μπούρδες, όχι -και καλά- υπήρχαν υποσυνείδητα μηνύματα σε διάφορα ροκ τραγούδια.

 

Πρόκειται για ωμό σκοταδισμό, δεν έχει σχέση με τη ζωή μας. Ξεχάστε τους.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδώ μάλλον "ελαφρά" σε πήραν χαμπάρι.

 

 

Τι πήραν χαμπάρι ένα "μουσικό" post έκανα. Γιατί το πας στο προσωπικό. Τι μου κανεις κήρυγμα ; Δεν είπα δέστε το και να σας αρέσει. Ούτε είπα ότι γράφετε βαρετά posts εδώ. Πες την άποψη σου για το site αλλα εμενα δεν με ξέρεις για να δημαγωγείς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λεω διοτι αν ελεγες

 

1.Τουλαχιστον δεν ειναι ενα βαρετο post

 

Θα με εβρισκε εν Μαιρη συμφωνο,διοτι ναι περαν απο τεχνικης και θεωρητικης φυσεως post...ειναι καλο να υπαρχουν και τετοια..και πιστεψε με...εχω κανει αρκετα με αναλαφρο υφος..

 

2.Τουλαχιστον δεν ειναι αλλο ενα βαρετο post

 

Εδω δειχνεις οτι γενικα το forum ειναι βαρετο και το πληθος των post ειναι κουραστικο και ανουσιο...

 

 

 

Σε αγαπω πολυ...Ομοφυλοφιλικα

 

 

Αντουαν_ζ(Βασανισου....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι μια και το ποστ σου αυτο ηταν και το ΠΡΩΤΟ σου ποστ στο φορουμ,δικαια σε αντιμετωπιζουν με καχυποψια.

 

Θα επρεπε τουλαχιστον να σεβαστεις τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ κανονες της κοινωνικης συμπεριφορας και πρωτα απο ολα να ΣΥΣΤΗΘΕΙΣ να ΧΑΙΡΕΤΗΣΕΙΣ (οχι... στρατιωτικα :lol: ενα απλο ΚΑΛΗΜΕΡΑ θα αρκουσε :roll: ) & ΜΕΤΑ να ποσταρεις το αστειοτατο αυτο λινκ ,αν & αν εισαι μουσικος (γιατι απο μουσικους απαρτιζεται το φορουμ αυτο & σε μουσικους απευθυνεται) ειμαι σιγουρος οτι θα μπορουσες να ξεκινησεις την παρουσια σου στο φορουμ με κατι ουσιαστικοτερο :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μονο που θεωρησες σοβαρο ενα τετοιο λινκ για να το κανεις ποστ και να το θεσεις ως θεμα συζητησης φανερωνει πολλα για την μουσικοτητα σου...τωρα εκφρασεις του στυλ Ελα γεια κτλ..τσαμπα μαγκιες ειναι...

 

Αντι να καθεσαι να ακους αναποδα μυνηματα...κανε κανα αναποδο αεροπλανικο με κανα μωρακι ..ετσι για να στανιαρεις... :D

 

Φιλια Μπαμπη μου.....

:D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρκετα ασχοληθηκαμε νομιζω, διεγραψα το μυν.γιατι δεν ταιριαζει στο φορουμ μας..

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμ... Επανέρχομαι στο θέμα!

 

Δεν ξέρω αν όντως αυτά τα αντίστροφα που άκουσα είναι τυχαίο γεγονός ή έγινε επίτηδες (πάντως η χρονική διάρκεια του αντίστροφου από το κανονικό είναι διαφορετική! Πως γίνεται αυτό; Εκτός από την αντιστροφή αλλάζουμε και την ταχύτητα; ), αλλά δεν είναι κρίμα ένα τραγούδι με τόσο ωραίο "ίσιο" μήνυμα όπως "Ο ¶γγελός μου" να προσπαθούμε να το ακούσουμε ανάποδα;

 

Ας έρθουμε στα... ίσια μας!

www.okband.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου