Προς το περιεχόμενο

The Reign of Kindo


panagiotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά!

Είπα ν' ανοίξω ένα thread γι' αυτήν την αξιολάτρευτη -για τα γούστα μου- μπάντα.

Πιθανώς κάποιοι να την ξέρετε. Έχουν 2 κυκλοφορίες μέχρι τώρα απ' την Candyrats (ένα EP κι ένα full lenght δίσκο το 2008).

Πολύ ωραίοι παίχτες όλοι, φωνάρα ο βόκαλιστ και γενικά πανέμορφο σύνολο!

Πάρτε μια γεύση...

 

 

Τσεκάρετε και myspace http://www.myspace.com/thereignofkindo

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπληκτικοί, ότι καλύτερο άκουσα από σύγχρονη μπάντα του εξωτερικού (γιατί μου άρεσε και το άλμπουμ του Σπύρου εξίσου), τώρα τελευταία.

Ο τίτλος του άλμπουμ Rhythm, chord & melody είναι πολύ εύστοχος, τα έχουν όλα και είναι απ' ότι είδα και νεανίες.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα τους παρακολουθησουμε με ενδιαφερον.

Ρε ειναι μακρυα οι ανθρωποι στα θεματα,στο δεσιμο,στον ηχο.

Εχουμε και εμεις τις δικες μας εξαιρεσεις,να μην τις ξαναγραφω ο Νεστορας ηδη σε μια αναφερθηκε.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήθελα να ξέρω πιος π....ης γράφει τα κομμάτια και όλα τους όσα είδα στο You tube είναι καλά. Πάω E-bay για αγορά, Παναγιώτη μας έβαλες σ' έξοδα.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήθελα να ξέρω πιος π....ης γράφει τα κομμάτια και όλα τους όσα είδα στο You tube είναι καλά. Πάω E-bay για αγορά, Παναγιώτη μας έβαλες σ' έξοδα.

:P παρομοίως...

απ' το site της Candyrats παρήγγειλες;

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ήθελα να ξέρω πιος π....ης γράφει τα κομμάτια και όλα τους όσα είδα στο You tube είναι καλά. Πάω E-bay για αγορά, Παναγιώτη μας έβαλες σ' έξοδα.

 

+άπειρο, πάω κιεγώ για αγορά!!!

Πάνο, τρομερή ειλικρινά ανακάλυψη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Γαμάνε τα παιδιά! και ο δίσκος αλλά και το ΕP που βγάλανε το 2007 είναι φανταστικά! Όμορφες συνθέσεις που θα μαγέψουν άτομα που ακούνε από Dave Mathews Band μέχρι και John Coltrane :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου