Προς το περιεχόμενο

Πως συνδεω την πεταλιερα μου στο Cubase 4?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια καλο μεσημερι.Εχω την zoom g9.2tt και μαζι μου εστειλαν το Cubase LE 4(νομιζω λεει και LE).εκανα την ολη ηλιθια διαδικασια με το internet,ξερεται με το eLicencer και τουσ λογαριασμους στην επισημη ιστοσελιδα και το ενεργοποιησα το προγραμμα και λειταουργει κανονικα.Δεν εχω ιδεα ομως ρε παιδια απο τιποτα.Εψαχνα μια ωρα να βρω πως θα αναγνωρισει ο υπολογιστης μου,και το ιδιο το προγραμμα,την πεταλιερα ωστε να ξεκινησω να λιωνω λιγο.Βοηθειστε οπως μπορειτε παιδια,για οτι και να μου πειτε σε αυτο το σημειο σας ειμαι απολυτα ευγνωμων....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον καλησπέρα!

τι μπορείςνα κανεις....

συνδεεις την πεταλιερα αφου εχεις κανει εγκατασταση του drivers.

ανοιγεις το cubase και ανοιγεις ενα project.

πηγαινες devic---divice setup kai οριζεις το cubase να δει την πεταλιερα με το ονομα g9 tt οπως ονομαζεται η παταλιερα τελος παντων.

Βασικα θα σου ελεγα αν εχεις καρτα ηχου (audio interface) να την ενωσεις με δυο καλωδιακια LEFT-RIGHT και να κανεις την δουλεια σου μια χαρα.

το usb λογικα το εχει για να κανεις download tone απο και προς την πεταλιερα.(νομιζω...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα και την καρτα μου να χρησιμοποιησω,παλι την ιδιαα διαδικασια δεν 8α πρεπει να κανω με το προγραμμα για να δει την πεταλιερα?οποτε ποια ειναι η διαφορα?η ποιοτητα του ηχου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου