Προς το περιεχόμενο

Ακούστε κι αυτό


spewfy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ό,τι καλύτερο έχω ακούσει από σένα ως τώρα!!! :D :D :D

Να υποθέσω ότι επηρεάστηκες από τον bro? Όπως και να έχει ,συγχαρητήρια... Μου άρεσαν και οι στίχοι και η φωνή που προστέθηκε!Αν θέλετε και μια γυναικεία φωνή στην αρχή και στο τέλος, εδώ είμαστε ;)Θα στείλω κάτι στον τραγουδιαστή και σε σένα και βλέπουμε...

 

Αλλά και έτσι να μείνει, πάλι πολύ όμορφο είναι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ευχαριστώ για τα σχόλια!

 

Φίλε InLove ωραία προσπάθεια... Ειδικά το I wanna hold each others hands to have you by my side μου άρεσε πολύ όπως το είπες. Οι στίχοι όμως μου φαίνονται κάπως τετριμμένοι..

 

Funky_bassman πολύ τιμητικό... τζαμάρω με το bro και ένα κολητό μια στο τόσο αλλά έχουμε πρόβλημα πειθαρχίας.. Τι να κάνεις και να μη τζαμάραμε πάλι θα παιρνάγαμε χρόνο μαζί ουτως η άλλως...

 

gkou μια γυναικεία φωνή νομίζω θα ταίριαζε μια χαρά

 

χμμ... ίσως να το μεγαλώσω λίγο για να υπάρχει περισσότερος χώρος για φωνητικά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρομαι που σου άρεσαν. Οι στίχοι βγήκαν στα πολύ γρήγορα στις 4 το βράδυ που γύρισα και άκουσα το song και 4:30 το ηχογράφησα και έκανα και τη μίξη χεχεχε Δεν το χω και με τους στίχους :D Απλά μου άρεσε πολύ σαν κομμάτι και ήθελα να προσθέσω τη φωνή που του έλειπε  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν γίνεται να ακούγονται όλοι οι στίχοι τόσο καλά όσο η φράση πιο πάνω θα πρότεινα να το ξαναπεις και αν θελει η gkou προσθέτει κάτι με την ίδια ή άλλη μελωδική γραμμή..  8)

 

Φυσικά αν έχει κάποιος να προτείνει κάτι άλλο ας δοκιμάσει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο ρε παιδιά. Πολύ ωραίοι όλοι σας. Συμφωνώ πάντως οτι οι στίχοι χωράνε πολύ βελτίωση.

 

Κάτι βγαλμένο απο την ζωή, την καθημερινότητα.... Κάτι για το ΔΝΤ βρε αδερφέ ;D

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρομαι που σου άρεσαν. Οι στίχοι βγήκαν στα πολύ γρήγορα στις 4 το βράδυ που γύρισα και άκουσα το song και 4:30 το ηχογράφησα και έκανα και τη μίξη χεχεχε Δεν το χω και με τους στίχους :D Απλά μου άρεσε πολύ σαν κομμάτι και ήθελα να προσθέσω τη φωνή που του έλειπε  ;D

 

Κάτι που το έχω απορία. Η ώρα 4:30 το πρωί καλή ώρα για εμπνευση !

Οι γείτονες όμως ?  ;D ;D ;D ;D ;D ;D (σόρρυ για το άσχετο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορίστε και μια δική μου πινελιά. 4 το βράδυ κι εγώ, έκανα 2-3 takes και μετά την έπεσα για ύπνο. Το ανεβάζω τώρα ελπίζω να σας αρέσει.

 

(Μην είστε αυστηροί δεν έχω κάνει ποτέ μαθήματα φωνητικής χαχα  :-X)

sown_vocals.mp3

Είμαι μελαχρινός αλλά έχω μυαλό ξανθιάς.Τι φταίει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου