Προς το περιεχόμενο

Από πότε ο thomann ζητάει να "δει" την κάρτα πληρωμής?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν και για να τελειώνουμε με το θέμα του x-ray scanning. Ο αλγόριθμος δημιουργίας ενός αρχείου jpg δεν κρατάει πουθενα οποιοδήποτε είδος ιστορικού. Πουθενά το ξαναλέω. Για την ακρίβεια είναι αλγόριθμος με απώλεια πληροφορίας και συμπίεσης κάτι που εξ ορισμού έρχεται σε αντίθεση με την διατήρηση ιστορικού. Αν κάποιος κάνει ότι και ο IraklisZS δηλαδή,

 

... έκοψα ενα ορθογώνιο εκεί πάνω που είναι τα νούμερα, το διέγραψα, και μετά το γέμισα με μαύρο...

 

είναι καλυμμένος. Η πληροφορία του τι υπήρχε πρίν χάνεται εξ ολοκλήρου. . & -

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

ή οποιασδήποτε άλλης εφαρμογής υποστηρίζει x ray-scanning σε εικόνες

Εμένα πάντως θα με ενδιέφερε ποιές εφαρμογές υποστηρίζουν x ray-scanning, εκτός από τις ιατρικές (τομογράφους κλπ) και συναφείς. Προφανώς ο φίλος μας μπερδεύει τη ψηφιακή τεχνολογία με την αναλογική...όπως το ότι με x ray ανακαλύπτουν ένα χαμένο έργο ζωγραφικής κάτω από ένα άλλο κλπ...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω, μάραθε, αν παρατηρεις τις διαφημίσεις google, αλλά και τα ...κινητά, προσφέρουν x-ray scanning για ατελειωτη διασκεδαση μέσα στο μετρό!

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω, μάραθε, αν παρατηρεις τις διαφημίσεις google, αλλά και τα ...κινητά, προσφέρουν x-ray scanning για ατελειωτη διασκεδαση μέσα στο μετρό!

Δεν ξέρω εάν έχεις κάνει το λάθος, να πατήσεις πάνω σε αυτές τις google διαφημίσεις...και να δείς μετά από ένα μήνα το λογαρισμό του τηλεφώνου σου ;D ;D

 

όσο για το εάν είδε γκόμενες γυμνές με τις εφαρμογές του google...ας μας πεί κάποιος ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το είχε κάνει η μανα μου (για εκεινο το "gps στο κινητό σου") και μετά τρέχαμε

όσο για το εάν είδε γκόμενες γυμνές με τις εφαρμογές του google...ας μας πεί κάποιος ;)

 

θα μας πει αυτός που βλέπει αριθμούς καρτών ;D

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά που λέτε με τα κινητά δεν έχουν καμία σχέση με το δήθεν x-ray scanning αρχείων εικόνας. Μην ψαρώνετε με βλακείες. Είπαμε, jpg και τέλος.

 

Γι'αυτό παίρνεις μια χρεωστική κάρτα και ησυχάζεις..... ;)

 

Ακριβώς.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να ειστε καλυμμενοι απο τετοιους φοβους, αγοραστε λεπτη ασπρη χαρτοταινια η μονωτική, κοψτε μια λεπτη λωριδα και κολληστε την πανω στα νουμερα της καρτας σας. ΜΕΤΑ βγαλτε τη φωτογραφια και στειλτε την με μαιλ. Αφηστε τους μετα να παλευουν να δουν το νουμερο με προγραμματα, x-rays και αλλα κουραφεξαλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου