Προς το περιεχόμενο

Χειροποίητη Ηλεκτρική Κιθάρα


Slash

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εισαστε σιγουροι οτι Βραχατης κ.λ.π φτιαχνουν set neck κιθαρες????Εγω μονο bolt on εχω δει απο τα χερια τους............παντως τα 1700¤ τα βλεπω παααααααααααρα πολυ χλωμα για χειροποιητη set neck..........Στη θεση σου αν και δεν ειμαι φαν αυτου του ειδους κιθαρας θα κοιταζα προς Hamer μερια(οσες εχω παιξει κανουν οποιαδηποτε Gibson να μοιαζει με ανεκδοτο και θα επαιρνα και ρεστα απο 1700¤).

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 63
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εισαστε σιγουροι οτι Βραχατης κ.λ.π φτιαχνουν set neck κιθαρες????Εγω μονο bolt on εχω δει απο τα χερια τους............παντως τα 1700¤ τα βλεπω παααααααααααρα πολυ χλωμα για χειροποιητη set neck..........Στη θεση σου αν και δεν ειμαι φαν αυτου του ειδους κιθαρας θα κοιταζα προς Hamer μερια(οσες εχω παιξει κανουν οποιαδηποτε Gibson να μοιαζει με ανεκδοτο και θα επαιρνα και ρεστα απο 1700¤).

 

Γιατι σε αυτον τον κοσμο να μην ηταν τα μουσικα οργανα τσαμπα να εμπενες μεσα σε ενα μαγαζι τινκα στις Gibson κ να επερνες οποια ηθελες κ στο ταμιο να σου ελεγαν μονο καλα Live κ καλη εξασκηση....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως πιστεψε με χρειαζεσαι ΠΟΛΥ λιγοτερα απο 1700 ευρω για να αγορασεις κιθαρα που να μαμαει!! :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Γιατι σε αυτον τον κοσμο να μην ηταν τα μουσικα οργανα τσαμπα να εμπενες μεσα σε ενα μαγαζι τινκα στις Gibson κ να επερνες οποια ηθελες κ στο ταμιο να σου ελεγαν μονο καλα Live κ καλη εξασκηση....

 

 

οφειλω να πω πως δεν καταλαβα ακριβως τι εννοεις....... :) :) :)

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως πιστεψε με χρειαζεσαι ΠΟΛΥ λιγοτερα απο 1700 ευρω για να αγορασεις κιθαρα που να μαμαει!! :wink:

 

Αποφάσισες να πεις και κάτι σωστό για αλλαγή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Όχι

2) Όσο νομίσει ότι μπορεί να δώσεις.

να ρωτησω και κατι πανω στην αποψη του φιλου...

αφου δεν ξερεις κανεναν κατασκευαστη πως ξερεις πως κοστολογουν??

 

Δεν ξέρω κάποιον *αξιόπιστο* κατασκευαστή. Κάποιους που γνωρίζω δεν τους θεωρώ αξιόπιστους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Όχι

2) Όσο νομίσει ότι μπορεί να δώσεις.

να ρωτησω και κατι πανω στην αποψη του φιλου...

αφου δεν ξερεις κανεναν κατασκευαστη πως ξερεις πως κοστολογουν??

 

Δεν ξέρω κάποιον *αξιόπιστο* κατασκευαστή. Κάποιους που γνωρίζω δεν τους θεωρώ αξιόπιστους.

οπως??

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως πιστεψε με χρειαζεσαι ΠΟΛΥ λιγοτερα απο 1700 ευρω για να αγορασεις κιθαρα που να μαμαει!! :wink:

 

Αποφάσισες να πεις και κάτι σωστό για αλλαγή;

 

Καλά' date=' φοβερό το αστειάκι σου! Χα χα, έχεις πάρα πολύ χιούμορ...

 

Υ.Γ. Σοβαρά τώρα, δεν αφήνεις αυτό το υφάκι; Τουλάχιστον ο άνθρωπος ξέρει και το έχει αποδείξει...

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

papazoglou guitar works στη θεσσαλονικη φτιαχνει χειροποιητες κιθαρες εχει ενας φιλος μου κιθαρα απο αυτον και ειναι ευχαριστημενος

Τα έχουμε ξαναπεί...ο τύπος θέλει ένα μεγάλο Χ,εντελώς αναξιόπιστος.Μόνο στο μπλα μπλά ειναι καλός... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου