Προς το περιεχόμενο

Χειροποίητη Ηλεκτρική Κιθάρα


Slash

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λουκακης......

ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΕΣ ΚΙΘΑΡΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Επαιξα με μια στρατ και ενα σκαφακι τα οποια Γ@Μ@ΥΣΑΝΕ..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Τιμη γυρω στα 1200-1500 ευρο (οχι με μεγαλη σιγουρια!!)

Εννοείς τον Λουκάκη που είναι στο Ηράκλειο;Τον ξέρω προσωπικά,από τους καλύτερους μάστορες που προσέχει και την παραμικρή λεπτομέρεια.

Απ'ότι ξέρω έχει πουλήσει κάτι σκαφάκια στην Αθήνα κ έχουν πάθει την πλάκα τους όλοι!Εγω δεν έχω πάιξει με κάποια δικιά του αλλά σε λίγες μέρες ίσως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 63
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εννοείς τον Λουκάκη που είναι στο Ηράκλειο;Τον ξέρω προσωπικά' date='από τους καλύτερους μάστορες που προσέχει και την παραμικρή λεπτομέρεια.

Απ'ότι ξέρω έχει πουλήσει κάτι σκαφάκια στην Αθήνα κ έχουν πάθει την πλάκα τους όλοι!Εγω δεν έχω πάιξει με κάποια δικιά του αλλά σε λίγες μέρες ίσως.[/quote']

 

Ναι μαλλον αυτος ειναι..... :wink:

 

ΕΚΠΗΚΤΙΚΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ!!!!!!!!!!

"Πατανε" στο λαιμο πολλες ακριβες κιθαρες...... (και πολυ ακριβες κιθαρες!!)

Ειμαι σιγουρος....

"Simplicity is gold"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 χρόνια αργότερα...

Λουκακης......

ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΕΣ ΚΙΘΑΡΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Επαιξα με μια στρατ και ενα σκαφακι τα οποια Γ@Μ@ΥΣΑΝΕ..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Τιμη γυρω στα 1200-1500 ευρο (οχι με μεγαλη σιγουρια!!)

 

 

Mια Γεύση απο τις κιθαρες του κυρίου Λουκάκη

Η συγκεκριμένη Κοστίζει πάνω απο 1500 ευρω αλλά πραγματικά αξίζει τα χρήματα της  .

Απο τον κύριο Λουκάκη δεν έχω απολύτος κανένα παράπονο στην εξυπηρέτηση και οτιδήποτε άλλο  έχω ζητήσει .Είναι απόλυτα συνειδητοποιημένος οργανοποιός και πραγματικά μπορεί να κατασκευάσει οποιοδήποτε τύπο ηλεκτρικής κιθάρας ή μπάσου.

Οταν μου έφτιαξε το συγκεκριμένο όργανο που είναι στις φωτογραφίες το μόνο που μπορούσα να κάνω ήταν να πουλήσω όλα τα ηλεκτρικά όργανα που είχα γιατί μου ήταν πραγματικά άχρηστα ;)

 

Στις σελίδες 7 και 8 είναι φωτογραφημένο ένα 17αρι σκάφος κατασκευασμένο απο τον Κύριο Λουκάκη  .

 

  http://www.noiz.gr/index.php?topic=179163.60

 

Μια εικόνα = 1000 λέξεις  ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Mια Γεύση απο τις κιθαρες του κυρίου Λουκάκη

Κοστίζει πάνω απο 1500 ευρω αλλά πραγματικά αξίζει τα χρήματα της  .

Απο τον κύριο Λουκάκη δεν έχω απολύτος κανένα παράπονο στην εξυπηρέτηση και οτιδήποτε άλλο  έχω ζητήσει .Είναι απόλυτα συνειδητοποιημένος οργανοποιός και πραγματικά μπορεί να κατασκευάσει οποιοδήποτε τύπο ηλεκτρικής κιθάρας ή μπάσου.

Οταν μου έφτιαξε το συγκεκριμένο όργανο που είναι στις φωτογραφίες το μόνο που μπορούσα να κάνω ήταν να πουλήσω όλα τα ηλεκτρικά όργανα που είχα γιατί μου ήταν πραγματικά άχρηστα ;)

 

Στις σελίδες 7 και 8 είναι φωτογραφημένο ένα 17αρι σκάφος κατασκευασμένο απο τον Κύριο Λουκάκη  .

 

  http://www.noiz.gr/index.php?topic=179163.60

 

Μια εικόνα = 1000 λέξεις  ;)

 

 

Και ας μην ξεχνάμε τους Λεωνίδα και Επαμεινώνδα...Έλληνες ήταν και αυτοί...(Ρε λέτε να χει δίκιο ο Λιακό...? ;D)

 

(από μικρό και από "τρελό" -λένε- μαθαίνεις την αλήθεια...)

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει και ενας εξαιρετικος οργανοποιος στα Σκοπια, δεν θυμαμαι το ονομα του ομως ξερω τον αντιπροσωπο του εδω στην Ελλαδα, Κανει εξαιρετικη δουλεια με παλια ξυλα( σε ενα παιδι ειχε φτιαξει μια strat  με ξυλα του 87') και το κοστος ειναι πολυ μικροτερο απο τα 1300 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει και ενας εξαιρετικος οργανοποιος στα Σκοπια,

 

Για τον Λαζάνη έχεις ακούσει; :D

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Mια Γεύση απο τις κιθαρες του κυρίου Λουκάκη

Η συγκεκριμένη Κοστίζει πάνω απο 1500 ευρω αλλά πραγματικά αξίζει τα χρήματα της  .

Απο τον κύριο Λουκάκη δεν έχω απολύτος κανένα παράπονο στην εξυπηρέτηση και οτιδήποτε άλλο  έχω ζητήσει .Είναι απόλυτα συνειδητοποιημένος οργανοποιός και πραγματικά μπορεί να κατασκευάσει οποιοδήποτε τύπο ηλεκτρικής κιθάρας ή μπάσου.

Οταν μου έφτιαξε το συγκεκριμένο όργανο που είναι στις φωτογραφίες το μόνο που μπορούσα να κάνω ήταν να πουλήσω όλα τα ηλεκτρικά όργανα που είχα γιατί μου ήταν πραγματικά άχρηστα ;)

 

Στις σελίδες 7 και 8 είναι φωτογραφημένο ένα 17αρι σκάφος κατασκευασμένο απο τον Κύριο Λουκάκη  .

 

  http://www.noiz.gr/index.php?topic=179163.60

 

Μια εικόνα = 1000 λέξεις  ;)

 

 

Με τις 5000€ που μου ζήτησε για να μου φτιάξει μπάσο, την αγόραζα original και μου μενανε χρήματα να παρω και μηχανή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τις 5000€ που μου ζήτησε για να μου φτιάξει μπάσο, την αγόραζα original και μου μένανε χρήματα να πάρω και μηχανή!

 

Αμα του ζήτησες μπάσο με κινητήρα V POWER και ABS φρένα , λογικό μου φαίνεται .

Προσωπικά εμένα μου κόστισε τα μισά από αυτά που λες,  και το αποτέλεσμα συγκρίθηκε με boutique  όργανο 25.000 ευρώ και πίστεψέ με τα πήγε  θαυμάσια  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου