Προς το περιεχόμενο

Digitech Grunge ή Hughes & Kettner Warp factor


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είμαι μεταξύ αυτών των 2 πεταλιών.Η μουσική που παίζω έχει μοντέρνα heavy χαρακτηριστηκά.Υπάρχει κάποιος που τα άκουσε αυτά;Το grunge το έχω ακούσει και μου άρεσε που δεν digitaλίζει.Παρόλα αυτά το warp έχω ακούσει ότι έιναι πιο πολύ για την μουσική που παίζω

 

Για πείτε...

 

Υ.Γ Έχουν και μεγάλη διαφορά στην τιμή 38 το digitech 95 το warp

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πάντως πρέπει να πάρεις μόνο ένα' date=' γιατί να μην είναι αυτό που σου κάνει καλύτερα;[/quote']

 

Ναι δε λέω αυτό θα γίνει στο τέλος.Μια γνώμη ζήτησα...

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το digitech δεν το έχω ακούσει, αλλά το H&K το έχω ακούσει (μάλιστα με αυτό γράψαμε το 7άρι μας - τόσα ξέραμε τότε) και δε με ενθουσίασε. Τι εννοώ: Αν δεν έλεγες οτι παίζεις heavy μουσική, το πετάλι είναι μια χαρά. Αλλά κατα τη γνώμη μου μόνο του δεν μπορεί να σου δώσει σφιχτό παραμορφωμένο ήχο. Εγώ στη θέση σου θα έδινα κάτι παραπάνω για κανα sansamp triac ή κάτι τέτοιο. Θα είσαι καλυμένος και για heavy και για πιο light όμως πράγματα.. Ούτε digitalίζει ούτε τίποτα. Απλώς η γνώμη μου..

 

(ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ) Ακυρο είναι πρωί κ χρειάζομαι καφέ. :D Νόμιζα οτι έλεγες το tubefactor της H&K :oops:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου