Προς το περιεχόμενο

impro by me (comfortably numb)


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

οχι ρε συ, μονο ταλεντο δεν ειμαι.καμια σχεση απεχω παααααααρα πολυ......υπαρχουν εδω μεσα παιχτουρες που δεν αγγιζω ουτε το 1/10 απο αυτα που παιζουν.............

 

Ναι ρε συ αλλά εγώ εσένα βλέπω κ ακούω...τέλος πάντον 8)

Αυτό με την κάμερα σε παρακαλώ στο επόμενο βίντεο που θα ανεβάσεις να επιτευχθεί ;D

 

Υ.Γ

      Μην ξεχνάμε κ το κοινό ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

οχι ρε συ, μονο ταλεντο δεν ειμαι.καμια σχεση απεχω παααααααρα πολυ......υπαρχουν εδω μεσα παιχτουρες που δεν αγγιζω ουτε το 1/10 απο αυτα που παιζουν.............

 

Μια χαρά το solo. Εγώ λέω μπράβο. Μην συγκρίνεσαι με κανέναν "παιχτούρα" δεν υπάρχει λόγος.

Όλοι μουσική παίζουμε. Άλλοι πιο γρήγορα, άλλοι πιο αργά, άλλοι λίγο φάλτσα ή πολύ φάλτσα , άλλοι είναι εκνευριστικά τέλειοι ή πολύπλοκοι. Σκέψου οτι κάποιοι παίζουν playback! χαχα

 

Με την ευκαιρία να σημειώσω οτι όταν θες να παίξεις πιστά ένα σόλο του Gilmour είναι μελέτη.  ;)

 

Τιμή και δόξα στους Pink Floyd.

 

Rock on

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά το solo. Εγώ λέω μπράβο. Μην συγκρίνεσαι με κανέναν "παιχτούρα" δεν υπάρχει λόγος.

Όλοι μουσική παίζουμε. Άλλοι πιο γρήγορα, άλλοι πιο αργά, άλλοι λίγο φάλτσα ή πολύ φάλτσα , άλλοι είναι εκνευριστικά τέλειοι ή πολύπλοκοι.

Με την ευκαιρία να σημειώσω οτι όταν θες να παίξεις πιστά ένα σόλο του Gilmour είναι μελέτη.  ;)

 

Τιμή και δόξα στους Pink Floyd.

 

Rock on

 

 

ευχαριστω πολυ φιλε μου...........να εισαι καλα!Απλα μερικες φορες αισθανομαι λιγο χαζος οταν ακουω μερικα παιδια που παιζουν κιθαρα ετσι οπως θα ηθελα να παιζω.....και δεν μιλαω για μπουρμπουληθρες και τρελα γρηγορα παιξιματα χωρις νοημα....καμια σχεση μιλαω για ωραια μελωδικα μερη ......

 

 

Σκέψου οτι κάποιοι παίζουν playback! χαχα

οχι ενταξει τουλαχιστον στα δικα μου παιζω εγω..........εχεις καταλαβει καποιον που το κανει? ;D

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου